Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 90W | White Russian


Scooby-Doo

Recommended Posts

@Dzik & @SmakMaroca999 - no co napisać Pany ? Nic , mówi się trudno. Awarii światła nie było , stresu też nie miała - zabaw , typu przerywanie nocki też nie. Musiał się trafić jakiś lipny gen i tyle - na początku uprawy , gdy zaczęła się określać , pisałem że ma dziwne preflowery - podobne do męskich z których wyłaził pojedynczy pistil. Później gdy flo przyśpieszyło , nie sprawdzałem co jest grane , bo z tego co zerkałem - od czasu do czasu , ale zawsze to nie działo się nic niepokojącego. Niedojrzałe sionka są głównie w małych kwiatkach na dole. Wszystkie boczne i prawie cały główny są OK - napisałem prawie cały główny , bo na czubku głównego zauważyłem kilka "podejrzanych" kielichów bez pistili a w środku były małe sionka. Nie jest ich jakoś bardzo dużo , no ale są. Nie załamuję rąk , ale myślałem , że moja ostatnia uprawa przed przerwą będzie elegancka - a będzie taka sobie ;)

@Pandafriend - z tego co wiem to Bulk powinien mieć dość stabilną tę odmianę - uprawiałem ją już kilka razy , zawsze od Bulk'a i nigdy problemów nie było. Do teraz ;)

Dzięki Panowie za komentarze i Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Rower85 to wez nam pokarz choc jednego automata w twoim wydaniu bys zebrał z niego 50g.Pamiętam jak się tu pojawiłeś i jakoś mega plonów nigdy nie widziałem.Uważaj by u ciebie kiedyś nie trafiła się taka roślina bo w tych czasach coraz więcej takich w bankach a pamiętaj ze karma wraca :)
@Dzik też chcem taki panel co zmienia płec nie będę musiał mieszać chemi na STS :) nie wiem skąd takcy ludzie się tu biorą właśnie tacy osobnicy zanizają poziom forum :)A tu smoki z galerii tego pana hahahah




 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+