Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 90W | White Russian


Recommended Posts

Czas szybko leci roczek minie i w miedzy czasie jeszcze taka opcja, polowa maja , bierzesz bio tabsy goriillla te na outa jakas dobra mieszanke ziemi wyszukujesz mocne automaty , miejscowke , jedziesz raz z ziarnem zasadzasz i drugi raz za dwa miechy + jedziesz i przy odrobinie szczescia zawsze cos bedzie B)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pandafriend - a Dziękuję kolego :) od razu milej się człowiekowi robi , jak czyta takie pochwały ;) Ale myślę , że na rekord nie ma szans....z racji tego , że chyba żadna panienka nie pobije pani BigBang AF. Z chęcią bym do niej wrócił za jakiś czas , no ale czas pokaże jak to będzie.

@Toksyna - Dzięki Bardzo :) oczywiście pilnuję - na daną chwilę jest ok 35% , więc chyba jest OK :zajebiscie:

 

@Pasjonista - wiesz , w moim przypadku żadna uprawa nie wchodzi w grę - przynajmniej przez jakiś czas. Poza tym ja lubuję się w małych projekcikach typu IN , więc jeśli wrócę to na pewno do IN :)

Dzięki ludziska za wpisy w temacie :) Do następnego

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kozak to wyglada Scooby w tych matrialowkach,siedze tu juz dluzszy czas i spozieram na wasze siewy,w koncu sie zainstalowalem bo przydaloby sie cos napisac.Duzo idzie wiedzy wchlonac od was,pomalu przymiarki jakies robie tylko nie wiem co wybrac na slonce,Coba klepac czy wziasc cos takiego co masz Ty i bart bo widze ze idzie niezle a porownujac to wygrywacie tym bardziej ze nie planuje nic wielkiego max 0,25 i i do 1,5m wys i w auto,bo szybko i jak dobrze sie wybierze kule to zadowolenie jest po scince.Pozdro i do harvestu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+