Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 90W | White Russian


Scooby-Doo

Recommended Posts

@SmakMaroca999 - masz rację Przyjacielu :) nic dodać , nic ująć - coraz częściej spotykam się z tym , że panny się hermią - niezależnie z jakiego seedbanku są. Co prawda u mnie trafił się dopiero taki drugi przypadek odkąd bawię się hobbistycznie w uprawy. Ale na innych forach takie przypadki już nie są rzadkością - dziwne , ale prawdziwe. Bo idąc logicznym tokiem myślenia to rośliny powinny być bardziej stabilne , no cóż roślina czasem sama wie czego chce bez względu na to jak ją "stworzyli" breederzy ;) i co któryś rzut nasionek trafi się taki egzemplarz.

Powiem Ci  , że ja się tym nie przejmuję , bo jak pisałem wcześniej - sionek jest nie dużo i głównie występują w dolnych "popcornowych" partiach i troszkę na samym szczycie "głównego szczytu" ;) Ilość żywicy i zapach mówią jedno - palenie będzie przednie :D a ilościowo też niczego sobie ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam Wszystkich - no może z jednym wyjątkiem ;)

Z roślinką wszystko jest w porządku :) Oprócz tego , że ostatnie podlanie z nawozami nie do końca jej posłużyło i teraz trochę marudzi z przejedzenia ;) Zapobiegawczo poszło wczoraj podlanie BiOEmami , żeby wyrównały co trzeba :)

Myślę , że po3mam ją do ok. 70go dnia życia - no chyba , że zacznie mocno przybywać tych nieszczęsnych nasionek , ale na razie nie zauważyłem , żeby się jakoś specjalnie mnożyły. Więc jest OK. Nawozy już odstawione i ostatnie tygodnie życia na samej wodzie począwszy od dzisiaj.

Dzień 51

large.IMG_20170131_093647.jpg.fc948cdd0alarge.IMG_20170131_093625.jpg.ba424dc87clarge.IMG_20170131_093601.jpg.21730437aclarge.IMG_20170131_093527.jpg.d378bb208dlarge.IMG_20170131_093518.jpg.37516601db

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pasjonista - dokładnie też tak myślę;) nasionek będzie dosłownie tyle co na lekarstwo - pęknie pachnie i aż lepi się od żywicy - Dzięki za dobre słowo :D

@SmakMaroca999 - mam melasę więc już ją leję powolutku , ale myślę , że nawozy już można odstawić i dalej lecieć na wodzie z ewentualnym "dosładzaniem" melaską :D BudCandy nie posiadam , więc teraz już musi się obyć bez :)

@Pandafriend - a Dziękować Przyjacielu :)

Następny up coś koło 60go dnia

Pzdr i do następnego

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Scoob tak się przyglądałem tej twej roślince i to co ty uważasz że przenawoziłeś to mi wygląda raczej na złe przysfajanie związków mineralnych a teraz wytłumaczę czemu tak domniewam. Uprawiasz w ziemi i teraz zaczełem kumać bo kiedyś miałem problem ten sam i jak napisałem do chłopaków to kazali mi właśnie ograniczyć nawozy gdyż lane w całych dawkach buforują wodę u mnie z ph 7,2 do ph 5,9 właśnie to sprawdziłem więc za niskie jak na ziemię najlepiej jakby oscylowało ph na granicy 6,3-6,5 wtedy będzie lepiej przysfajany przez roslinę Mg,Ca oraz PK.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+