Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 90W | White Russian


Scooby-Doo

Recommended Posts

2 godziny temu, Plantator napisał:

Ee tam standard u tego Pana.

?

Wlasnie Scooby nic sie nie dziej, wez ja przelej czy jakies niedobory zrob! Oczywiscie zart!

Robote swietna wykonales Ty :yoda:.Scooby pokazuje ile mozna wyciagnac z rosliny. Mam takie pytanie jaka wilgotnosc utrzymujesz podczas kwitnienia? Zalecana znam ale chce sprawdzic kiedy mam sie przejmowac porownojac do innych.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pandafriend - Dzięki - no mam nadzieję , że wystarczy tym razem na długo - planuję kosztować tylko w weekendy ;)

@sich - Dzięki Wielkie - bardzo lubię tę odmianę - niech sen jeszcze troszkę potrwa ;)

@SmakMaroca999 - hehe ;) Dzięki , ale mam nadzieję , że jeszcze utyje - wolę jak jest 2 kilo za dużo niż 2 za mało :D

@Plantator - podobnie jak u Ciebie Zioooom ;)

@joka.menas - a Dziękuję Bardzo :D wilgotność mierzę sporadycznie , ale jest w granicach 30% na daną chwilę.

@Toksyna - Dzięki za dobre słowo - proszę patrzeć do woli ;)

Dzięki Wszystkim i do następnego - tym razem up będzie nie szybciej niż w 60tym dniu :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzisiaj mija dzień 58 rosjanki. Z racji odwiedzin rodziny w weekend , ścinka musi nastąpić w sobotę rano - będzie to 63 dzień życia. Mogła by jeszcze postać , ponieważ nie palę ani nie korzystam z konopi od około 2 miesięcy i kompletnie mnie nie ciągnie , no ale mus to mus. Leci na wodzie już od ponad tygodnia. Jutro planuję podlać BiOEmami i do końca sama woda.

Up zrobię w dniu 60tym i po ścince - gdy rodzinka już wyjedzie.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+