Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 90W | White Russian


Recommended Posts

jak to możliwe? zrobiona już dawno z dwu stabilnych klasyków. Jak te odmiany nie są stabilne to które są?

Dopuszczam rozrzut cech fenotypowych z rodziców.Ale żeby od razy herm? Inny seed bank jest autorem oryginału więc to kros byś musi, Tym bardziej że krzyżowano żeby uzyskać AF.

Może za dużo krzyżówek wsobnych? bardzo mnie ciekawi skąd to się wzięło? Jeśli ktoś wie,proszę się podzielić.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie można mówic że rośliny markowych banków sie nie hermią bo trafiło mi sie wiele razy od banków takich jak: DP,GHS,Sweet Seeds,Barney.W większości wypadków była to tylko walka rośliny o reprodukcje co często wystepuje u roślin sativa.Wywalały one jajeczka pojedyńcze w 5-6 tygodnniu flo nie w topach lecz w miejscach gdzie sie wcześniej określały czyli na międzywężlach przy głównej łodydze wystarczyło oberwac i więcej już nie było.Tylko z DP WW na 7szt hermiło 5szt i to od początku wywalając jaja w głównych topach od 2-3 tygodnia kwitnienia takie trzeba odrazu usówać tak samo trafiłem z GHS na 5 M markerów tak hermiły 2szt.Jeśli roslina w drugim tygodniu flo w szczytowych kwiatach miedzy zeńskimi wywala jaja należy ja wyp.... ;)A i na outdoor też miałem dwie hermy które szybko wywalały jajca a były to easy sativa z Female i master satiwa od Grzecha ale to tylko po jednej roślinie sie trafiło takiej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Straszne rzeczy :-) 

Ja miałem pojedyncze jajca tylko na tej Serious 6 z Serious Seeds, W tym przypadku seed bank oficjalnie przynał się do błędu. Pisali coś że to taka sativa co łatwo się stresuje rosnąć w domu. pisali też że bląd był popełniony gdzieś juśż na początku tworzenia tej odmiany. Że już trudno było by się tej cechy pozbyć. Mimo wszystko byla to jedna z najciekawszych odmian jakie miałem okazję uprawiać.

Trzeba też odróżnić hermienie spowodowane stresem od hermienia genetycznego. Choć te pierwsze pierwsze napewno też jest warunkowane genetycznie.

Wydaje mi się że IBL czy F1 nie powinno się hermić, po tym co napisałeś już nie wiem co myśleć. Może to po prostu wina zwykłych błędów/zaniedbań przy produkcji nasion?  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pierwsze nasiona feminizowane uzyskiwano właśnie z roślin które w ten sposób teskniły do reprodukcji, zbierano jajeczka i zapylano pyłkiem inne rośliny otrzymując feminizowane pokolenia ale tez są banki które też w ofercie zawierają nasiona S1 to nic innego jak samozapylenie.Moje zdanie jest takie ze każda roslina posiada taki gen tylko on potrzebuje bodzca by sie uaktywnił np.stresu związanego ze światłem a nawet STS jest stresem dla rośliny i to bardzo dużym widać jak roslina reaguje na opryski od pierwszych oprysków można to zaobserwowac poprzez zmianę koloru i zwijanie liści a czasem nawet po ich zrzucenie.I sa rośliny co mają ten gen represywny i ukazują go od początku i to on jest nieporządany dla nas growerów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+