Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 90W | White Russian


Scooby-Doo

Recommended Posts

Nooo... Scooby piękna panna! Jest to druga najlepsza roslina z pod Twojej reki zaraz po Big Bangu jak na moje :)

ja teraz tez bede mial przerwe w paleniu na jakies 3-4 miechy bo niestety mimo ze Jacka bylo duzo to szybko poszedl z dymem bo byl mega dobry chodz gryzacy w gardlo za bardzo. 

Teraz ruszam z Pineapple Chunk z Barneys Farm :) bez fotorelki :) 

pozdrawiam ! :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziękuję Panowie za kolejne dobre słowa :D 

@Pandafriend - taki był zamiar ;) Dzięki :) 

@SmakMaroca999 - dokładnie , też żałuję , ale córka ma urodziny i rodzinka mi się zwala na kwadrat....co prawda według producenta powinna pójść pod nóż w granicach 60dnia , ale jak na moje , to te dwa tygodnie mogła by jeszcze postać. Dzięki za dobre słowo :)

@bart85 - Dzięki Przyjacielu , też myślę , że jest całkiem ładna...gdyby nie to hermienie to była by :malina: - ale to pewnie przez panel :laugh:

Przerwy są ważne w życiu , dają spojrzenie z zupełnie innej perspektywy i wyznaczają zupełnie inne priorytety. Ja tego teraz potrzebuję i choć mam nadzieję , że wrócę za jakiś czas mocniejszy , to sam nie wiem jeszcze kiedy to będzie.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@joka.menas - Dzięki , ale jaskiniowiec był by ze mnie słabiutki z tak małą pałeczką ;) No zbita jest całkiem ładnie i lada dzień ścinka. 

Ten up będzie ostatnim upem przed ścinką , którą robię w sobotę z samego rana - rodzinka przyjeżdża około południa , więc powinienem się wyrobić ;) 

Dzień 61

large.IMG_20170209_203615.jpg.161d370fc3large.IMG_20170209_203710.jpg.5c21bb74dclarge.IMG_20170209_203811.jpg.946e036293large.IMG_20170209_203734.jpg.0abd2de42alarge.IMG_20170209_203913.jpg.e649247aa6

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+