Skocz do zawartości
thc-thc

grower

MH / HPS 250W | Queen Special, Super Kush, Sweeaty Betty x Critical+, Bombardier Kush


Recommended Posts

                                                                Dzień46, wega20,indukcja 3,Flo23

 

 

Witajcie panowie i panie jak i goście odwiedzające ten wątek :)  Wszystko rośnie jak trzeba choć cieplejsze dni sprawiły ze w domku roślinki maja nawet 29 stopni.Podlewam co drugie podlanie z nawozami w składzie 3ml Iguana Bloom,2ml Nirwana i 2ml B-52. Pożywkę reguluję teraz do ph6,5 by lepiej transferowane z gleby były pierwiastki wapnia i magnezu bo widać że tego im brakuje.Nastepne ze dwa podlania z nawozami zmieniam pożywkę na te dwa podlania na Wet Betty Organic i Bloom Mother Erth Super Tea które dostałem w prezencie oczywiście od Advanced Nutriens ,mam jeszcze od nich jescze inne substytuty diety ale to już na inny grow :)

No to kilka szybkich fotek ;)

DSCF2586

DSCF2587

DSCF2588

 

Do miłego!

  • Upvote 5
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeszcze raz dzięki za dobre słowo!

@Scooby no panie z pałami na szczeście nie ma wsród moich krosów ladyboyów i są pały bez jajec ;)

@Dzik szronik jest ale napewno nie taki jak na mineralkach i raczej grube nie są dopiero się rozwijają bialuteńkie :) za kilka dni zrobię jakies makro jak się uda bo ostatnio aparat mi szwankuje :(

Wczoraj 15 minut przed zgaszeniem lamp zrobiłem liściom (pomijając kwiaty) oprysk z Wet Betty Organic w proporcji 1,5ml na litr a dziś rano podlałem roztworem Tarantuli w proporcji 0,2grama proszku na litr.Z tego co pisał mi producent ma sprawić lepsze wchłanianie pożywienia przez korzenie i zabezpieczenie ich przed złymi bakteriami i poprawą jakości bryły korzeniowej,ponad 50 rożnych pożytecznych szczepow zawiera Tarantula.Ma to też wzmocnić substancje eteryczne i terpeny jak wiadomo dobre palenie musi dobrze pachnić ;) Pozdro.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+