Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

MH / HPS 250W | Queen Special, Super Kush, Sweeaty Betty x Critical+, Bombardier Kush


Recommended Posts

                                                                                       Siemka!

 

 

Dziś tak krótko nie wiem czy ktoś z was stosował taki osuszacz powietrza HumiStop?Wczoraj na spacerku wszedłem do marketu budowlanego po szpadel i zobaczyłem oraz zakupiłem coś takiego co przedstawie na fotkach ,producent pisze że chroni przed pleśnią i innymi grzybami i działa do 3 miesięcy okarze się w praniu :) Kupiłem dwie sztuki to będzie test.

DSCF2539

DSCF2540

 

A tu dla miłośników magicznych ogrodów efekt działania Pirahni i Voodoo od Advanced Nutriens

 

korzen

 
Do miłego! :elo:

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Smaku

 

Świetne Panienki masz w ogródku. Gratki.

 

Co do pochłaniacza wilgoci to powiem,że u mnie działał dobrze aczkolwiek czy eliminuje grzybki etc to nie powiem nic bo nie wiem, natomiast uważaj żebyś nie przewrócił tego pudełka bo woda, która się wyleje jest "meeeega" chujo....wa do wytarcia z podłogi. Robi się jakiś olej w pojemniku na wodę.

Starcza faktycznie na 3 miechy.

PS: Smaku, kiełki już wzeszły u mnie i jutro ruszam z GL.

 

Pozdro i z fartem do mety.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

                                                                           dzien27,wega 20,indukcji3,flo 4

 

 

 

Witajcie Growerka Partyzancka :) Zaczne od odpowiedzi @Drwalowi kupiłem bo ostatnio nawet przy niskiej wilgotności miałem problem z plechą i tu chcem wypróbować bo producent pisze że niby zapobiega.Pozatym wentyl który wtłacza powietrze na pierwszym biegu jest podpięty do sterowania czasowego razem z HPS i gdy gaśnie lampa to i on pracuje tylko mieszak i wyciągający a jest tak gęsto że wilgotność tak wzrasta na ok60%.

 

 

Dobra teraz czas coś o tej uprawie :) Chciałem upa zrobić w piątek ale to co zastałem w boksie aż mnie wprawiło w zdumienie.Rośliny tak poszły z kopyta ze wzrostem i kwitnieniem że jestem w szoku wielkim.Podlane pełna dawka Bloom i ostatnie podlanie Voodoo i Pirahnia.Powiem ze korzenie zaczynają wychodzić już bokami łodyg z nad ziemi i pionowo wrastają w donice.Gaszcz zrobił się taki że wypycha ścianki w boksie wiec zostałem zmuszony do puszczenia wszystkich sznurków na LST i beda rosły wolno, nawet niech rosną sobie w jedną pałe .Nie ma co tu pisać oblukajcie sami :)

 

SweatyBetty x Critical+

DSCF2545

DSCF2546

 

Bombardier Kush

DSCF2547

DSCF2548

DSCF2549

 

Special Queen zapomniałem zrobić foty w jeszcze jednej płaszczyznie :(

DSCF2551

 

No i Special Kush ma bardzo grubą łodygę

DSCF2552

DSCF2553

 

i jakieś tam z boksa

DSCF2544

DSCF2543

DSCF2542

DSCF2541

 

Do kolejnego!Pozdr.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+