Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

MH / HPS 250W | Queen Special, Super Kush, Sweeaty Betty x Critical+, Bombardier Kush


Recommended Posts

dzieki koledzy ale raczej profesorem nie jestem a magister mi wystarczy w zupelnosci heheheh! To co tu widzicie to moje dojscie do celu po wielu niepowodzeniach tu fotki a raczej relka z pierwszej relacji na forum badyle ale jestem dumny z tamtego doswiadczenia

 

http://trawka.org/topic/31123-hps250w-white-widow-mj-blueryder-zolw/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

                                                Dzień39, wega 20 ,indukcja 3, flo 16

 

 

Witajcie Trawkowicze. Szybki i poglądowy updejt z tego co się dzieje w ogródku :) Roślinki pną się w góre i zaczynają mocniej pachnieć wiec filtr już założony. Jak do tej port dostały po 3ml Iguana Bio i wczoraj po 1ml B52 i Nirvana orzaz raz 2ml CalMagXtra bo lekkie niedobory magnezu zaczely okazywać. Bombardier lekko azotem zapchany wiec jak zawsze obserwuje że nawozy organiczne głównie się opierają na tym pierwiastku.Zobaczymy co bedzie działo się dalej przecie to dopiero początek kwitnienia.No i teraz to co się lubi najbardziej w relkach  kilka fotek z ogrodu jeszcze gforace :) Pozdro S.M999

DSCF2573

DSCF2574

DSCF2575

DSCF2576

 

  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+