Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

MH / HPS 250W | Queen Special, Super Kush, Sweeaty Betty x Critical+, Bombardier Kush


Recommended Posts

 

Wet betty to jakies witaminki zapewne? Smaku a powiedz mi co w momencie gdy chcesz karmic rosline pokarmem pk na flo tyle ze widzisz ze jest ciemno zielona i boisz sie przedawkowac azot? Bo w bloom i top masz jakis azot i tu pytanie czy karmienie dolistne witaminami podczas takiego skraju przenawozenia azotem moze skutkowac okazaniem przez rosline takiego deficytu?

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

 

Wet Betty to katalizator układa systemy komórkowe w liściach by roślina dawała z siebie wszystko w procesie fotosyntezy.Panika jak widzisz ze jest ciemna to polej jej samej wody przez kilka dni a pozniej lej nawozy na flo nie wracaj do lania nawozu na weg a bedzie O.K obserwuj rosline i podawaj dawki takie by nie przeciagac z czasem nabedziesz wprawy i wyczucia.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na weg nawozy dawalem tylko raz a ona taka ciemna ze az sie zaczynam powoli bac lac cokolwiek dostaje sama wode juz z 11 dni i nadal ciemna ;) bede dalej lal wode tylko ciekawe czy wtedy mi nie wyskoczy inny deficyt i czy bedzie poochlo dzieki majster za rade i pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak nie pomaga to wez ja pod prysznic i przelej ostro wodą.Bedzie bardziej kwitła to sobie szybko wyssa to co bedzie chciała i następnym razem olej te nawozy co teraz stosujesz i kup inne Bio przecierz na jednym bio sie nie konczy rynek nawozów.

Tak zrobie jak bede mial wolna chate, chcialem wykorzystac ten trypack juz do konca i nigdy więcej nie wezme trypacka coraz czesciej ludzie maja z tym problemy niestety

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

                                                                     dzień 52, wega 20, indukcja 3, flo 29

 

 

 

Witajcie Bracia i Siostry domowej partyzantki!Dziś szybki up bez zbędnych farmazonów B) a może jednak cos napiszę co mi uciekło wcześniej :) co było raczej pominięte przez :big-joint: .Wiec jakiś tydzień temu albo wiecej przeprowadziłem trening który polegał na zduszeniu łodyg palcami ponizej kwiatostanów do tz.trzasku.Dieta jest taka jaka była tylko dałem raz teraz do niej 2ml B-52.Dobra nie będę zasmucał czas na foty.

 

Special Kush z BCSO

DSCF2590

DSCF2591

DSCF2592

Special Qeen z RQS

DSCF2593

DSCF2594

Bombardier Kush

DSCF2596

DSCF2597

Sweaty Betty x Critical+

DSCF2598

DSCF2599

A tak teraz wygląda u nich w domku :) Fotka zrobiona dokładnie przed kilkoma minutami :)

DSCF2600

No to do kolejnego :puff:

  • Upvote 5
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+