Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Uprawa konopi OffTop - zadaj dowolne pytanie na temat uprawy - stary temat


Scooby-Doo

Recommended Posts

  • Replies 495
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dlaczego ta sezonówka pokazała trichomy tak wcześnie?Czy to wada nasion?Co z nią zrobić?Ma półtora miesiąca. Na ostatniej fotce widać 2 te same odmiany w takim samym wieku ;] 


 


http://trawka.org/uploads/gallery/album_673/gallery_40313_673_83425.jpg


http://trawka.org/uploads/gallery/album_673/gallery_40313_673_326769.jpg


http://trawka.org/uploads/gallery/album_673/gallery_40313_673_24089.jpg


Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ok  to może teraz coś szybkiego ode mnie

Jorge's Diamonds #1 femi na out ma napisane "od kwietnia do października", czy od czerwca ma to jakikolwiek sens czy szkoda pestki i lepiej zostawić na przyszły rok? sęk w tym, że fundusze nie pozwalają już na nic innego a trochę szkoda zmarnować sezon

 

w zeszlym roku Bubblegummer przepadł i też nic nie było także apetyt już nieźle urósł  :trawka:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

slabo widac ale moze to afy jak to nie pojedyncze 'wlosy', byly pod lampa wczesniej czy cos?

Pod lampę dałem po wyjściu z ziemi na 2,3 dni i na out pod butelkę więc to nie to , to nie są pojedyńcze włosy tylko na  górze jest jak szczyt włosków i na odgałęzieniach pojedyńcze włoski ,,, strukturą wzrostu nie wygląda na af tylko na sezonówke  , to w takim razie zostawię go jak jest zobaczymy co z niego wyjdzie ,bo 1 raz się spotkałem z takim czymś ,że sezonówka pokazuje płeć po miesiącu  ,a jestem pewien ,że to sezonówka bo było w orginalnej paczce od thc-thc 5 sztuk odmiany rudealis skunk#2 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hej!

Chce spróbować coś wychodować pierwszy raz więc chciałbym przedstawić Wam mój pomysł oraz zadać pytania które mnie nurtują. A więc do dzieła :D

Hodowla indoor

piwnica: wymiary 6mx 3m cała w ciemnościach, temperatura nie spada tam poniżej 10 stopni,

hałas bez znaczenia, zapach tez choć nie wiem jak bedzie czuć 4 rośliny, nikt tam nie wchodzi

Pytanie

1. Czy to miejsce sie nadaje?

 

Growbox 45x45x60

- obudowa drewniana obita dykta ze starych mebli, 3 otwory na wentyle( 2 wyciągające, 1 wdmuchujący),

  wszystkie zbędne otwory uszczelnione silikonem. Odśrodka mylar( lub inny zamiennik)

Oświetlenie HPS 100W

Pytanie

2. Czy ilość wentyli jest mała, za duża?

3. Co innego można założyc zamiast mylaru?

4. Czy 4 krzaki to dobra opcja? Może 5?

5. Czy oświetlenie jest wystarczające?

6. Jakie pomidory na początek?

7. Czy koniecznie będe potrzebowac miernik ph?

Posiadam programator czasowy. Nadaje się?

 

 

 

Co do czasu będe go mieć 2,5 miesiaca.

Czy zdąze coś wyhodowac?

Proszę o uwagi i komentarze

Z góry dziekuje za odp.

 

====================

Admin - Fotka skasowana, proszę zdjęcia umieszczać w galerii forum.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+