Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Uprawa konopi OffTop - zadaj dowolne pytanie na temat uprawy - stary temat


Scooby-Doo

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 495
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 tygodnie później...

 

Auto Silver Bullet  to odmiana autoflowering najnowszej generacji, stworzona by osiągnąć efekt sativy w roślinie, która w ciągu około 70 dni jest w stanie zakończyć całkowity cykl począwszy od zasadzenia. Jednym z jej przodków jest Silver Haze. Ta interesująca odmiana wytwarza długie gałęzie boczne i dużą ilością pąków. Plon jest bardzo interesujący. Efekt: szczęśliwy, klarowny, barwny. Zapach kadzidła i twardego drewna z delikatną nutą owocu cytrusowego. Może być z powodzeniem uprawiana na zewnątrz o każdej umiarkowanej porze roku. 

Wygląda super, jak wysadzisz początkiem czerwca to na koniec sierpnia będziesz miał co popalić o ile pogoda nie zawiedzie :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po jakim czasie konopie pokażą płeć , zasadziłem kilka odmian regularnych takich jak rudealis skunk ,jack herer i jakis mix w dołku ok.15l ,ale popełniłem błąd bo zasadziłem 3 obok siebie  dlatego zadaje takie pytanie ,bo plan był taki ,że wytne męskie osobniki i zostaną damki ,ale planty już duże i miejsca mało niestety 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, mam ziemię Canna Terra Pro, będe robił boxa. Z uwagi na to, iż czytałem że to jest mocna ziemia, mam pytanie odnośnie startu roślin. Robić sadzonki w zwykłej ziemi uniwersalnej, czy startować od razu z Canna? Jak od razu Canna to wystartuje już w domyślnych doniczkach, a tak bym sadzonki robił w 0,8L na 2 tygodnie aż korzeń opanuje pojemnik..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+