Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

Witam!Planuje outdoor odmanki diesel ryder i mam pytanko.Otóż nie beda pierwsze dni w boxe tylko na parapecie i chce sie spytac ile moga byc na tym parapecie i w jakich doniczkach(ile litrowych).Bo jak beda za dlugo na parapecie lub w zamalych doniczkach to karly znjich beda i nie chce czegos popsuc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Chciałem się spytać jeszce o kiełkowanie a mianowicie znalazłem na forum jeden ze sposobów dość łatwy-"Pierwszy wariant to najzwyczajniejsze wrzucenie nasionek do szklanki z wodą na 12-24 h (powinno stać w ciemnym miejscu) a następnie tak “odleżałe” nasionka powinny być umieszczone w ziemi na zewnątrz na głębokości ok. 1cm"

Czyli wrzucić je na 12 h i to w zupełności starczy i do ziemi? Bo napewno nie bede sie bawil ani w precrusching ani z wata mam zle doswaidzcenia z tym

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1.musisz susz wysuszyc bo ci zgnije a co ma wspólnego suszenie z tymi srodkami gibrescol/ripen ?nie wiem :]

2.wystaczą zarówki energooszczędne ile jest ich potrzebne zależy od towojego boxa

3.Z nasion feminizowanych nie opłaca sie pozyskiwanie nasion ponieważ hermy mogą ci znich wyrosnąc choc nigdy nie sprawdzałem :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+