Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wojewódzki załatwił medyczną marihuanę? Komorowski daje "zielone światło", my radzimy co dalej


Macky

Recommended Posts

Ty masz jakieś spaczone podejście: legalizacja MJ= przycięcie szarej strefy= olbrzymie wpływy do budżetu (to samo zresztą tyczy opodatkowania prostytucji).
W kwestii prokuratorów, sędziów, prawników, policji- niczego to nie zmienia, bo:
1. mają masę innych spraw, a ściganie ludzi za gieta bynajmniej tego nie ułatwia- stąd nie raz inne sprawy ciągną się miesiącami, bo urzędnicy zajmują się duperelami zamiast poważniejszymi sprawami
2. to są urzędnicy państwowi więc nie sądzę, żeby ktoś ograniczył ich liczbę, patrząc choćby na wciąż rozrastające się cielsko ZUSu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

greenmouse - nic dodac nic ująć....ale wiesz niektórzy muszą jeszcze się troszkę w życiu nauczyć.

Ostatnią wypowiedź dzejsona zignorowałem kompletnie bo...nie było sensu odpowiadać.

 

Jednakże mamy namiaskę demokracji w Polsce więc nawet takie populistyczne poglądy (mimo , że nie są poparte kompletnie zadnymi argumentami) cza uszanować.

Dziwi mnie tylko jedno. Czy robienie "teatrzyku przez polityków" zaczeło się z początkiem prezydentury Bronka ? czy trwa od ponad 25 lat....hmmmm zostawię to bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Amba Fakt przesadziłem z kulturą wypowiedzi,i chylę czoła

...ale nie Scorp jest od tego żeby mnie umoralniać czy tam nakierować na swój tok myślenia (moim zdaniem spaczony "chyba wiekiem"skoro tak się chwali).

Po drugie Greenmouse - źle mnie zrozumiałeś chyba!!! oczywiście ,że jestem tego samego zdania! a nawet powiem więcej! Legalna marihuana to krok do tkzw. wolności(tak sobie to nazwałem:) ) nie mówiąc o gigantycznych wpływach pieniężnych do skarbu Państwa, tysiące miejsc pracy dla obywateli, poprawa jakości budownictwa i rolnictwa! Wiadomo,że legalizacja to same plusy!

Ogólnie chodzi mi o to ,że władza o tym bardzo dobrze wie! ale korporacje  farmaceutyczne i giganci którzy trzymają łapę na całej gospodarce na to nie pozwolą bo trzepią ogromną kase na tym!! i właśnie mylisz się!! oni nie maja co robić! dlatego ścigają za grama i to jest ich największe osiągniecie zawodowe!! Ty za grama dostajesz 2tys grzywny i zawiasy i koniec oni sie cieszą bo zarobił sąd,prokurator,państwo i adwokat. A co myślisz ,że wolą ścigać pijanych rowerzystów czy awanturujących po alkoholu mężów/żony?? Zapomnij! Pedofil i ninja dostają po 2 lata za gwałty dzieci i bicie kobiet i małoletnich!! a normalni ludzie którzy pracują,mają rodziny i płacą podatki za 5-10gram idą siedzieć na 3-4 lata!!! a te gnoje Idą na łatwiznę nazywając ludzi palących/leczących sie marihuaną ćpunami!! i nie ważne kto!! komorowski czy duda to te same poglądy!! ale najpierw trzeba bylo wywalić komora i pokazać ,że jak chcieć to móc, a potem będą następni!! czas na konkretne zmiany!!

Przekonamy się co inni mają do zaoferowania jeżeli tak samo mają na uwadze tylko oszukiwać i sprzedawać kraj to i tak gorzej nie będzie niż teraz...

dlatego zdenerwowało mnie to "pieprzenie głupot" u jakiegoś wojewodzkiego o marihuanie skoro to była typowa zagrywka polityczna i manipulacja!! a ciemnota uwierzyła!!

Skoro ktoś poczuł się urażony MOJĄ opinią to przepraszać nie będę! to było moje demokratyczne zdanie na temat tego artykułu.

i jeszcze raz zaznaczam nie jestem zwolennikiem ani p-o ani p-i-s !!

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@dzejson- tak się składa, że trochę znam środowisko "okołoprawne". I kompletnie i absolutnie się mylisz. Pomijam już fakt, że wielu z owych urzędników państwowych lat 25-40 sama niejednokrotnie sięga po jointa i jest jak najdalsza od ścigania innych użytkowników- jeśli i o ile prawo daje im taką furtkę.

 

 

Co do reszty:- słusznie Scorp pisze: peace, bo z takich dyskusji rodzi się li i jeno wojna a pora późna i kłócić na ten temat mi się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+