Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vapefully.com hemp.pl
Miś

Ponad 270 krzewów marihuany na drzewach Niemczech

Recommended Posts

Miś   

Ponad 270 krzewów marihuany na drzewach w Niemczech

maichuanaDuitseBoom-640x360.jpg

Pod koniec lipca Niemiecka policja z Augsburga zlikwidowała jedną z najdziwniejszych plantacji marihuany na świecie. Przeszło 270 doniczek było umieszczonych wysoko na drzewach, w okolicznym lesie.

Policja została poinformowana o doniczkach z marihuaną przez przypadkowego spacerowicza, który podczas wycieczki spostrzegł na skraju lasu, na drzewach około 35 doniczek z roślinami zawieszonymi wysoko na wierzchołkach drzew. Po tej informacji we wskazane miejsce przyjechała policja oraz straż pożarna, służby te odnalazły dużo więcej doniczek z marihuaną. Większość z nich była bardzo sprytnie ukryta na wierzchołkach drzew. W sumie odnaleziono w okolicy 275 roślin marihuany.

Detektywi z Augsburga prowadzą śledztwo w celu ustalenia sprawców tej kreatywnej plantacji, jednak do tej pory nic więcej w tej sprawie nie wiadomo.

Źródło: http://naszportal.nl/2017/08/18/ponad-270-krzewow-marihuany-drzewach-niemczech/

Hahahah doooooobre.

Jak sie chce to można, dobre podłoże , doniczka i jakiś ring z siatki metalowej na szczury :P

Za rok coś się pomyśli, a teraz poczytam wiecej o tym przedsięwzięciu :D

Zastanawiam się w czym on to sadził tam, bo już widziałem film co typ podobnie miał, chyba wiadro zawinięte takim materiałem jak na zdjęciu. pewnie sprawdza się w trzymaniu wilgoci.

@AfGGTo w tak chuowych miejscach typu park się nie sadzi, tylko n a górkach, gdzie nie ma wycinek drzew, jedynie co myśliwi może za dzikiem by przeszli lasem, tyle, tak jest u mnie.

Mimo to poszukam jakichś może lepszych miejsc niż dotychczasowe.