Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
dutch-passion.com phytolite.com

Wake

Użytkownik
 • Content count

  49
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

287 profile views
 1. Ja bym wybrał wariant drugi
 2. Magiczne Grzybki

  Mówisz podzielił byś się? A chętnie chętnie Projekcik piękny, zazdroszczę bardzo
 3. W czym problem?

  A już sam nie wiem
 4. Salvia divinorum - fotorelacja

  Piękna zdobycz, szukam od długiego czasu, ciężko z tym jest, pozazdrościć, i życzę lotów najwyższej jakości
 5. W czym problem?

  Witajcie trawkowicze, ostatnio miałem okazje w nabyć 5 kartoników LSD i 50 grzybków łysiczki lancetowatej, zastanawiam się tylko co jest ze mną nie tak towarzysze moi poczuli efekty grzybów jak i kawasiorka, jeden listek na łepetynę im stykał ja jednego dnia zjadłem 5 kartonów trzymając 45 minut pod językiem, nie poczułem żadnych efektów jako jedyny z grupy przyjąłem taką ilość, i nic..., następnego dnia zarzuciłem z kumplem grzybki ja 50 on 70, ten wy orbitował w inny świat a ja dostałem tylko sraczki, co ze mną nie tak?
 6. Nowy

  1. Wymiary dadzą radę, pomaluj na biało ewentualnie jakąś folię: https://www.growbox.pl/product-pol-256-Folia-Diamond-60-1-25x1m-1mb.html 2. Ja bym wybrał CFL 125W nie daje tyle temp co HPS na te wymiary myślę było by ok, ewentualnie jakiś panel LED. https://www.growbox.pl/product-pol-546-Zarowka-CFL-Phytolite-Dual-125W.html One są spoko, nie potrzebują zasilacza jak w przypadku HPS 3. Ja mam Black Orchid Axial Flo 125 na box 80x80x160 4. Biobizz light mix i biotabs jak to Vito mi doradził. 5. Ewentualnie nawilżacz, termometr ( najlepiej stacja pogodowa mierzy też wilgotność) dodatkowy wentylator cyrkulacyjny i wlotowy. Z Buchem
 7. Ciekawe ile razy tak wspinał się i schodził z góry na dół z dołu na górę, ocipieć można
 8. Ekstrakcja BHO

  Cześć i czołem Zamierzam dzisiaj wykonać ekstrakcję BHO, orientuje się ktoś może ile wyjdzie gotowego produktu z 18g materiału?
×