Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
thc-thc.com seedstockers.com

TrippyHD

Użytkownik
 • Content count

  189
 • Joined

 • Last visited

About TrippyHD

Recent Profile Visitors

249 profile views
 1. Właśnie miałem inwestować w coś takiego, podpatrzyłem to u @Funky Koval. No ale @Chory Królik zaproponował to cacko. No i zamówiłem. Powinno jutro być, jak nie to max w poniedziałek.
 2. Rzuć okiem jak to u mnie wygląda. Całkiem nieschludnie ale cyrkulacja jest dobra. Ten biały wiatrak na dole wraz z tym małym w środku chodzą przez 24h na dobę. PS. Swoją drogą.. próbuje nadgonić Twój tok myślenia. Nie objadasz się grzybkami lub papierkami za często ?
 3. Wzrasta wzrasta a ja nie mam co jej dać. Stanie się coś jak będzie taka głodna do końca ? Raptem 3 tygodnie zostały.
 4. Poczekam aż mniej więcej wszystkie włochy zrobią się brązowe, kupię lupę i będę obserwować. Powoli będę zasiadać do lektur związanych z końcem. Tym wyczekiwanym hehe UPDATE. To nie jest przypadkiem pleśń? Czy może raczej przypalenie przez lampę? Parę z tych listków kręci się ku górze. Może podniosę lampę? Myśl o pleśni mnie dopadła bo wiem, że dosyć późno wentylator mieszający odpaliłem i ten wlotowy na całe 24h. Wcześniej był włączony tylko jak lampa świeciła.
 5. Coś w tym jest. Niecierpliwie się strasznie. Czyli mówisz żebym się nie przejmował tym żółknięciem ? No dobra. Poczekamy zobaczymy. Po prostu patrzę na inne grow logi i widze jak to tam wyglada. Praktycznie do samego końca liście wyglądają bardzo dobrze.
 6. O pryskanie BoomBoomem już pytałem. @Vito odradził mi psikać tym w takiej fazie kwitnienia. Do kosy niby pozostały trzy tygodnie. Nie wiem tylko czy tyle wytrzyma. EDIT. Inaczej, wytrzymać pewnie wytrzyma ale chcę żeby to spuchło jeszcze trochę.
 7. Z azotem? Bardzo dawno temu robilem oprysk BoomBoom Sprayem. Ostatnio dałem jej Orgatrex i Bactrex. I było to dopiero trzecie użycie. Ja mam tylko BioTabs pakiet startowy i tego boom booma. No i dostałem w gratisie ze sklepu Shooting Powder który ma w sobie conieco na Flo ale @Vito odradził mi użycia tego specyfiku z racji na rozwijaną organikę. Co proponujesz @joka.menas?
 8. Cześć. Jakie nawozy będziesz stosować? Z tego co się dowiedziałem tutaj to wody mineralne nie są zbyt dobre mimo odpowiedniego PH. Pozdrawiam.
 9. Dzień 62 37 dzień Flo Cześć. Roślinka jest po koktajlu z Orgatrexa i Bactrexa. Przesuszyłem ją delikatnie jak radził @Vito, teraz sama woda. Od jakiegoś tygodnia chodzi cały czas włączony wiatrak który zakupiłem już X dni temu, zobaczycie go na zdjęciach poniżej no i dzisiaj zamontowałem wiatrak mieszający (komputerowy) w boxie. A więc dwa wiatraczki chodzą, myślę, że cyrkulacja będzie dobra. Bez tych dwóch wiatraków czuć już było stęchliznę z boxa kiedy lampa była wyłączona wraz z wyciągiem. \\ No i liście żółkną, ale nie przejmuje się tym zbytnio bo widzę, że topy fajnie puchną. Najwidoczniej wysysa całkiem szybko życie z listków. Te przytopowe nie robią się żółte, może poza tymi które stykają się cały czas ze ścianką boxa.
 10. Hmm. Podlewam jej prawie półtora litra wody odstanej co dwa dni. Myslisz, że to wytarczająca ilość? Podlałem tym koktajlem dokładnie 18 października. Czyli dzisiaj mija 26 dzień.
 11. Myślę, że roślina bez problemu poradzi sobie z taką zmianą.
 12. Dzień 55 30 dzień Flo Czołem. Pozwolę sobie dzisiaj na update. Szczyty przybierają na masie, tym samym tracąc sporo liści. Wiele z nich nabiera koloru żółtego, to już nie tylko te liście ze złamanej łodygi. Znowu ciągnie mnie do podania koktajlu z Biotabs. Nie wiem tylko czy nie skończy się to przenawożeniem. Macie pomysły co z tymi liśćmi się dzieje? POZDRAWIAM EDIT: Wnioskuje, że to niedobór potasu lub azotu. Które z tych dwóch najprędzej? Azot byłby bardziej na rękę bo mam kupiony BoomBoom Spray. Coś się stanie jak teraz zrobię roślinie oprysk z Booma ?
 13. @Vito A co powiesz na to? Myślisz, że warto je urwać? Praktycznie cały dół byłby do zerwania.. Ba, nawet gdzieś do połowy rośliny.
 14. Hmm. Całej nie dotyczy. Tylko dwóch listków właśnie z tej złamanej łodygi. Urwać je? Tak, dałem już te dwa specyfiki. Następny raz mi poleciliscie dać w 5 tygodniu kwitnienia. Zastanawiam się czy nie dać szybciej tego samego koktajlu jakby ten problem się powiększał. Mam też teorie, że za szybko podlewam roślinę. W sensie leje wodę przy podlaniu w zbyt dużych dawkach i praktycznie za każdym razem kończy się to tak, że woda prawie wylewa się z podstawki. Nie robię jej mini flusha przy każdym takim incydencie ?
×