Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

10 odmian marihuany, które powinien zasadzić każdy hodowca


Recommended Posts

Przedstawiamy mały przewodnik po 10 odmianach, które każdy hodowca poważnie traktujący uprawę marihuany przynajmniej raz w życiu powinien spróbować i wyhodować, w tym niektóre legendarne odmiany, które wpłynęły na wiele hybryd nowej generacji. 

 

hybryda

 

Moby Dick, to odmiana marihuany o dużych rozmiarach i wysokiej produkcji, twardych topach, wspaniale rośnie w pomieszczeniach, dostosowuje się również do uprawy na zewnątrz, nawet w strefach wilgotnych, dzięki swej odporności na grzyby. To z tych powodów Soft Secrets mianowało ją “girl of the year” w 2010 roku, ma za sobą długą historię nagród pucharów konopi, została stworzona przez  Dinafem. 

 

moby dick

 

White widow, obecna w katalogu wielu banków nasion, jest to odmiana marihuany bardzo żywiczna,  o dużych trychomach, to czyste lekarstwo o słodko kwaśnym aromacie, zapach jej dymu przenosi nas do dawnych holenderskich coffee shopów. Autentyczny klasyk, typowa odmiana, o której słyszały nawet osoby nie konsumujące marihuany.

 

white widow dinafem

 

Jack Herer to polihybryd z przewagą sativy, o dużej mocy i bardzo ostrym smaku. Warto zaczekać na kwitnienie, stosunkowo długie bo trwające 70 do 80 dni, daje dobre zbiory, a efekt jest mocny i bardzo przyjemny. To jedna z najlepszych odmian  Sensi Seeds. 

 

jack herer

 

Critical +, jedna z odmian marihuany cieszących się największym powodzeniem wśród hodowców, na zewnątrz i w pomieszczeniach. Na początku nazywano ją chwilową modą, ale z biegiem lat stała się jedną z najbardziej cenionych przez wszelkiego rodzaju hodowców, posiada podstawę Skunk, która czyni ją bardzo aromatyczną, z dużą ilością żywicy, dużymi i zwartymi kwiatami, bardzo łatwa do podcinania, szybko kwitnie i daje dobre zbiory. Wśród wszystkich rodzajów Critical, odmiana Dinafem wyróżnia się swoją pewnością, produkcją i jakością, co czyni ją tak popularną.

 

critical dinafem

 

Skunk, bez "skunksa" nie znalibyśmy wielu współczesnych popularnych i obfitych odmian marihuany. Jest odporna i wdzięczna, o wysokim współczynniku kwiatów / liść i ponadprzeciętnej mocy. Jedna z odmian "od zawsze", które nigdy się nie znudzą.

 

pineapple skunk

 

Sensi  Star, od Paradise Seeds, roślina wykazująca przewagę indiki, o smaku cytryny i metalu, wielokrotnie nagrodzona, przynajmniej raz należy ją wyhodować, zwłaszcza w pomieszczeniach. Produkuje zwarty centralny szczyt i wyróżnia się niesamowitą ilością żywicy.

 

sensi star

 

Blueberry, królowa owocowego smaku, która nabiera pięknych kolorów na koniec kwitnienia, dziedzictwo DJ Shorta, łącząca Afgana, Meksykańską Oaxaca i Purpurowego Thai. Można powiedzieć, że Blueberry jest matką całej rodziny blue, tak dziś rozpowszechnionej.

 

sour blueberry

 

Chocolope, od DNA Genetics, o smaku czekoladowym, jej historia sięga lat 80, jest potomkiem krzyżówki  Chocolate Thai y Cannalope z przewagą sativa, została jednak dopracowana w celu skrócenia czasu kwitnienia. 

 

chocolope

 

Somango roślina o owocowym smaku, wyraźnie przypomina smak owoców tropikalnych, takich jak mango. Stworzona przez Soma na podstawie Super Skunk , Big Skunk Korean i Jack Herer, zachwyci nawet najbardziej wymagających smakoszy. Jej zbiory nie są zbyt duże, ale nadrabia niezwykłą jakością. Pod koniec kwitnienia zwykła nabierać pięknego koloru.

 

somango

 

 Ak-47, nie mogliśmy zamknąć tego dekalogu, nie wspominając o słynnej na całym świecie AK - 47, odmianie łatwej w uprawie, bardzo mocnej i wydajnej, stworzonej przez Serious Seeds . Jej wysoki poziom THC może przekroczyć 20%, co sprawia, że doskonale nadaje się do użytku medycznego.

 

Ak 47

 

https://www.dinafem.org/pl/blog/10-odmian-marihuany-ktor-powinien-zasadzic-kazdy-hodowca/

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+