Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Lucie z Czech wlaczy z białaczką olejem z konopi i wygrywa!


Miś

Recommended Posts

Lucie z Czech wlaczy z białaczką olejem z konopi i wygrywa!

 

 

Zmienili sposób leczenia, teraz zamiast siedzieć na wózku Lucie może nawet tańczyć. Silna motywacja i alternatywne metody leczenia polepszyły stan zdrowia młodej dziewczyny chorej na białaczkę. Kto ma wolę, ten da radę. Dowodem na to jest historia jednej rodziny z Klášterce nad Ohří w Czechach.

lucy-300x225.jpg

 

Zaledwie 21 Lucie Jaklová z pomocą rodziny walczy z białaczką. Przypadek Lucie wzbudził w otoczeniu odruch solidarności, dzięki czemu Lucie może wypróbować alternatywne metody leczenia. Ku zdziwieniu wielu sceptyków, po rozpoczęciu alternatywnych, metod leczenia Lucie czuje się o wiele lepiej. Przekonać się mogli o tym min. uczestnicy koncertu charytatywnego, który zorganizował zespół muzyczny „Szczęśliwy dzień”.  

 

Jeszcze do niedawna Lucie nie miała tyle szczęścia. Według lekarzy pozostawało jej kilka miesięcy życia, bez chemioterapii nawet kilka tygodni.

 

„Powiedzieli nam to w listopadzie” wspomina matka Lucie. W tej sytuacja rodzina zdecydowała się na mniej znane metody leczenia. „Z pewnością tego nie żałujemy” dodaje pani Jaklová. 

002-2-264x300.jpg

 

„Zaczęliśmy stosować środki pochodzenia konopnego, a niedawno również enzymy, bardzo nam to pomaga. Lucie przestała się skarżyć na bóle, jest w stanie poruszać się bez wózka. Wcześniej nie mogliśmy sobie nawet wyobrazić, żeby to było możliwe.“ A co na to lekarze? Ci, według słów matki nie mogą tego zrozumieć. „W środę byliśmy na kontroli, pan doktor patrzył na nas z rozdziawioną buzią” śmieje się Pani Jaklova. Lucie zaczęły znowu rosnąć włosy i rzęsy, wygląda zdecydowanie lepiej, również jej stan psychiczny uległ sporej poprawie. Najważniejsze, że sama Lucie czuje się lepiej „Nic mnie nie boli, a choroba przestała się rozwijać” twierdzi dziewczyna.

Według rodziców Lucie kluczem do sukcesu są nie tylko alternatywne metody leczenia. „Same leki nie wystarczą, równie ważna jest wiara w wyleczenie. Chory musi uwierzyć w to, że będzie zdrowy, dopiero wtedy jego stan zacznie się polepszać” podkreśla rolę psychiki w procesie leczenie Pani Jaklová.

 

Źródło: konopialeczy.pl

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+