Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Czechy i marihuana


Gość Ziemniak

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

siewca, kolego, wczoraj zjechalem z czech do polski, powiem Ci tyle ze dobrej legalnej ganjoszki maja duzoooo, patrz i pytaj o ,,smoke:" ludzi ze znaczkami mj jakimis lub znakami kwasow ale najpierw pokaz 40 zl polskich - 2 banknoty po 20 zl ., najwiecej wlasnie jest w Pradze. ja konkretnie bylem w hotelu Grand-Rosmani-Frideryk , w ktorym byl coffik ;) nakupilem trochu nasion, ,,ruderalii,, i haczyku przywiozlem :]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sam koniuszek ul. Stodolni w Ostravie, ogólnie ulica wesoła nocami.

Najlepiej wbic pierw ze swoim tematem i zrolowac cos albo nabic i zakopcic do piwka, tak aby widzieli że swój i wtedy bez problemów z zakupem, sami moga podbić czy chcesz coś.

Jest jeszcze takich miejscówek sporo nieoficjalnych, w Cieszynie, w ostravie obok tego kofika tez jest poko miejscówka. Temat mozesz też skminic pod Tesco/mc donaldem w Ostravie.

Tam ciągle ktos cos roluje i nabija.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
Bylem jakies 3tyg temu w czechac i z tego co mi sie wydaje... Nie ma czegos takiego jak coffiki tam. Bylem w Pradze i raczej nie wiedzieli nic o coffikach tam. ALe baczke zalatwic to zaden problem... bynajmniej w pradze :) a temat super konkretny :D:D

Byłem w coffie w Pradze

Independet reggae bar sie zwał, na ulicy krakowskiej koło ambasady Bułgari bodajże

Coffy są nielegalne, bo sprzedawać nie można ale i tak są ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gdybyś został skontrolowany tuz za granicą, a zdarzają się jeszcze takie łapanki to mógłbyś pewnie polecieć za przemyt. Ale samo posiadanie w Czechach to już luz, więc wystarczy się oddalić od granicy i w razie W twierdzić że kupione na miejscu.

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+