Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Czechy i marihuana


Gość Ziemniak

Recommended Posts

Dobra, grama z 2 kolesiami palilem caly tydzien, dzis po drodze do kafejki natknelismy sie na kolesia i sam zaproponowal to kupilismy nastepne 2 gramy. Nie dosc ze teraz jestem zjarany to jak przy?jde do hotelu dalej bedziemy palic. Jedeyny problem to kupic lufke w Czechach, dlatego ciagle walimy z wiadra. :D

Glupoty to Ty piszesz, ja jestem w Czechach w Pilznie aktualnie to chyba lepiej wiem. Do jakiego sklepu z tytoniem nie wejdziesz to nie maja tylko bletki. Faja wodna to nie lufka nie wiem czy wiesz. A to MJ jest pod dostatkiem i nie widzialem zeby ktos palil z lufki.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • Replies 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No ja wyjezdzam z Czech 30 listopada, wrescie polska, mam juz dosc jarania hehehe. Lufki sa po 1,5 - 2 zl w tych granicach i nie mozna ich spotkac wszedzie.

Gramy naprawde duze i mozna latwo kupic. Jest w Pilznie na Ameryckiej lokal nazywa sie K2 i tam wszystko maja, a jak sie wchodzi to czuc MJ w powietrzu. :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 miesiące temu...

slyszalem ze sa

i ze jest rowniez hempshop czy cos takiego mozna tam kupic akcesoria do uprawy

prosilbym o wypowiedz ludzi ktorzyy byly tam w ostatnim czasie i maja ojecie na ten temat

chodzi o pestki mozna dostac w pradze?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Ostrava, Stodolni... odpadłem nie tracąc ani jednego $ :buch:

 

Co to za miejsce w Ostravie? Bo ze wzgledu na dogodne polozenie mam ochote chyba tam sie wybrac. :D

taka główna ulica w centrum tegoż cudownego miasta - taka Świdnicka we Wrocławiu czy Piotrkowska w Łodzi - wieczorami życie się właśnie tam toczy - mnóstwo knajp, pubów i różnych klimatów - do tego międzynarodowe grono z całego świat no i... powietrze pachnie THC :peace:

polecam szczególnie to miasto wszytkim - a ze Śląska to paredziesiąt kilometrów :zbakany:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+