Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Czechy i marihuana


Gość Ziemniak

Recommended Posts

No to troszku przepłaciłeś. Gramik będzie kosztował 35-45 zł. Ale nie zawsze sprzedają gramy, tylko częściej tzw. dil packi - tam jest chyba jakoś 2,5 grama, tyle ile wchodzi max do dilki (w postaci topa, albo dwóch, nie miału albo zgniecionego materiału jak u nas). Ogólnie na gramie wychodzi trochę drożej niż u nas, ale nigdy nie miałem głowy do kalkulacji, żeby wiedzieć ile dokładnie.

Jesli chodzi o to gdzie kupić - broń boże nie sugerować się radą jednego z kolegów powyżej. W Pradze w centrum ci co chodzą i szepcą pod nosem "marihuana, lsd, crack" to zwykłe ściera, które robią w wała turystów. Trzeba chodzić i pytać po knajpach bo tam takich obwiesi, ćpunów i cyganów nie wpuszczają. Od tych na ulicy nie kupujcie, bo pożałujecie i sporo stracicie, bo oni mówią że nie ma grama, ale ma tanio 3-5 gramów za ileśtam, jak się przeliczy to się niby mega opłaca, ale to w większości przypadków nawet trawa nie jest, a jak jest, to najgorszego sortu.

W barze który ja znalazłem sprzedawał barman, nawet nie ważył, tylko obrywał sporego topa, takiego co się waśnie ledwo do dilki mieścił i brał za to 400 kc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam panstwa
Wiec tak sprawa wyglada tak. Planuje z ziomkami wybrac sie na ferie do czech :) potrzebuje kilku informacji najlepiej sprawdzonych a nie domnieman :) Jestem ze szczecina i narazie mam na oku 2 miejscowosci Liberec i Cieszyn
Ciekawi mnie ile kosztuje nocleg (nie musza byc to luksusy
Sprawdzone bary :) gdzie mozna sobie popalic i nabyc oraz inne specyfiksy xD Jestem napalony rowniez na absynt
do tego jakis snowboard czyli najlepiej zeby jakies stoki+wypozyczalnie byly itp
planujemy tak na 3 dni ile nam mniej wiecej kaski potrzeba
Wydaje mi sie ze Cieszyn jest optymalniejszy (dobre polaczenie z gliwicami a z tamtad to juz rzut beretem)
prosze o opinie mam nadzieje ze ten temat bedzie sluzyl nie tylko mnie ewentualnie jakies inne miejscowosci

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. W barze legalnie nie kupisz nic

2. Ceny u miejscowych dealerow moga byc wyzsze niz standardowe w Polsce (podobno ~ 35zl / g)

3. Nie ma tam legalizacji, nawet za posiadanie jakiejkolwiek ilości możesz dostać mandat lub gorzej. W każdym razie jest trochę lepiej niż w Polsce.

Nie polecam więc chodzić z jointem po ulicy.

4. Bywają naloty na tego typu bary...

5. W czechach i na slowacji sa spore kolejki do wyciagow, w Polsce z reszta jest podobnie, jesli nie gorzej (zalezy o jakich miejscowosciach w PL mowimy)

Podsumowanie:

Wycieczka do Czech nie ma sensu. Jeśli już to Amsterdam ale tam i tak Ci nie sprzedadzą, jeśli nie masz obywatelstwa NL (nowa ustawa, nacisk UE)

Pozdrawiam i przepraszam za zniszczenie planów

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mieszkam obok Cieszyna. ; )

Palenie łatwo pochytasz, ale nie znam miejsca w którym można sobie buffać sorcik ;D

Po polskiej stronie masz niedaleko do Wisły, Ustronia (20-30km ?) tam stoków wypożyczalni jest multum. ;)

Cena palenia 40-45zł

Cena wypadu na stok z wypożyczniem sprzętu około 70-80zł :)

Nie wiem jak ze spaniem. :)

Pozdro szejset :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Załozylem ten temat, poniewaz bylem w Czechach i chcialbym sie podzielić tym jak jest naparwde.Oczywiscie jak ktoś ma doswiadczenia zwiazane z tym tematem niech stara sie wyswietlic tym, ktorzy nie maja okazji tego zobaczyć.

Niedawno wróciłem z Czech z małej miejscowosci(nawet mozna powiedziec ze wioski).W piątkowy wieczor wyszlismy na 'miasto' pokrecic sie i namotać jakis sprzęcik.Spotkalismy goscia i zapytalismy czy ma cos, powiedzial, że nie , ale moze popytac , poszedl do jednego pubu i przyniósł nam 2 rury.Zapalilismy, smakowo bylko ok wiec poszlismy po wiecej.Weszlismy do srodka na piwo i koles zapytal nas czy mamy blety, nie mielismy i zapytalismy czy ma ganje.Wyszlismy z nim przed bar pokazal nam sprzet.Mówił, że to jest jego hodowla.za Za 3 g 200 kc(okolo 30zł).Uradowani poszlismy palić no i niestety nie kopało tak jak nasze ziółko.. Po spaleniu właczył sie jedynie chillout.Nic wiecej.Przyznam, że troche sie zawiodłem, może po prostu sprzedał nam kit.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+