Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Czechy i marihuana


Gość Ziemniak

Recommended Posts

Jak jesteś ze śląska to polecam Ci Cesky-Tesin (Czeski Cieszyn).
Czy przewożenie jest niebezpieczne?..Hmm Powiem Ci że zawsze jest ryzyko..czy wieziesz sztukę czy 5 czy 100.
Z resztą oni i tak Ci przypomną żeby dobrze schować . Ja czasami stoję na polskiej granicy i idę przez granice z buta i udaje turystę(jak widzę ze stoją to nawet wyciągam telefon i robię zdjęcia jak szalony :D)...Ale zazwyczaj wjeżdżam od razu na Czechy tam sobie w aucie schowam i jadę spokojnie
Co do godzin to najlepiej jest tam coś połapać wieczorem..Ale i w dzień nie ma problemu..Tyle że w dzień trzeba wiedzieć gdzie iść .Nawet nie musisz szukać sami do Ciebie przyjdą..I taka rada ..nie bierz od Rumunów ani od Azjatów..Zawsze Ci będą mówić że to skunk czy white widow itd. A wcisną Ci kit prawdopodobnie.. Najlepiej od Czecha Jak będziesz miał problem ze znalezieniem to możesz wejść do jakiegoś baru czy burdelu bletki położysz na stole to zaraz ktoś do Ciebie podejdzie.. Możesz tez pytać ale nigdy nie dosłownie u nich sprzedaż jest zakazana i się czają zawsze.. Jak czegoś nie wiesz to pisz.. Lepiej sie dowiedzieć niż dać sie wych*jać/złapać..Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@NO

"Dilerką raczej zajmują się tylko rumuni albo kitajce nie widziałem jeszcze Czecha, który sprzedawałby palenie ;p "

Chyba za mało w Czechach siedziałeś.. Ja nie biorę nigdy od rumunów czy azjatów bo zawsze wciskaja kit co oni to niby nie mają. Co jade to zawsze kupuje od czechów a w cholere ich tam sie w to bawi bo wiedzą ze dużo Polaków jezdzi po palenie a oni sobie na tym zarabiają.. Mnie ostatnio ostanio pytał gosciu w gajerze 3 czesciowym neseser odpicowany "Chceta co?" x_X HAha..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Witam!

Jestem nowy na tym forum, więc witam :)

Odnośnie Czech i dostępności... Jak to wygląda z ilością, jeśli im powiem że chce np 10 g to nie ma z tym problemu? Ponadto może mi ktoś polecić jakieś sprawdzone czeskie miejscowości niedaleko naszej polskiej Czarnej Góry?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Oczywiście że bycie pod wpływem nie podlega pod żaden paragraf, no chyba że byś prowadził samochód itp.

Palić można, ale posiadać już nie. Taki polski paradoks ;)

 

Ale przykładowo jeżeli tydzień temu złapali mnie z marihuana, pojade sobie co Cieszyna autobusem przejde z buta na Czechy zapale skuna i potem wrócę przez granice i mnie tam złapią ---> robią mi przeszukanie nic nie znajdują a potem testy i tam wykrywa mi, że paliłem. Nie będą nic wysyłali ani dzwonili ? Za nie długo zapewne będę miał sprawę i lepiej byłoby gdybym nie miał przed tym przypału :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 tygodni później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+