Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Czechy i marihuana


Gość Ziemniak

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość MiszoFiko

Coffeshopów nie ma w czechach są za to w Holandii :zbakany:

A zioło możesz dostac od dilów którzy stoją w bramach. Sami pewnie cię znajdą.

Cenowo? za 1000 koron czeskich dostaniesz worek zioła ile? z 15-20g lekko ( nie miałem wagi to nie powiem dokładnie ile tam było) Polecam kupowac od murzynów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam pytanko jako że w u naszych sąsiadów takie gadżety są już legalne. To nie wiecie może czy powstają tam legalne coffyshoopy (czy jak to się pisze)? Albo czy na legalu to można gdzieś nabyć? Najbardziej interesują mnie informacje o Broumovie bądź okolicy. Bo w sumie wreszcie chciałem poczuć się jak człowiek i zapalić sobie legalnie nie to co u nas niestety

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Być może kiedyś powstaną tam coffeeshopy w których będzie można sprzęt legalnie kupić, ale obecnie są coffeeshopy w których można tylko palić, noi możesz trafić na sprzedawcę który ci coś może sprzedać spod lady :)

Yhm. Czyli i tak dalej trzeba tam jakiegoś dilla znaleźć, a to nie można palić już w takim wypadku w każdym barze? Tak jak tytoniu w końcu legalne?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Coffeshopów nie ma w czechach są za to w Holandii :zbakany:

A zioło możesz dostac od dilów którzy stoją w bramach. Sami pewnie cię znajdą.

Cenowo? za 1000 koron czeskich dostaniesz worek zioła ile? z 15-20g lekko ( nie miałem wagi to nie powiem dokładnie ile tam było) Polecam kupowac od murzynów. Pozdrawiam

coś ci sie chyba pomyliło z tymi cenami ziomek. 20g za 150zł niewierze w to bo sam kupiłem w Czechach 4g za 200zł

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+