Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Czechy i marihuana


Gość Ziemniak

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czy ja wiem czy drożej, u mnie swego czasu z jednej paczki czeskiej robiono 3 miejscowe po 30 ;] Jak ma się dobry pochyt na czechu to idzie znaleźć fajne paczki. Jeśli chodzi o jakość to na pewno syf, ale zdarzają się też dobre. Dilerką raczej zajmują się tylko rumuni albo kitajce nie widziałem jeszcze czecha, który sprzedawałby palenie ;p

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich.

W najblizszym czasie mam zamiar wybrac sie do czech i mam w zwiazku z tym kilka pytan. Po 1 jakie miasto wybrac, najlepiej najblizej (Ostrawa?). Czy przewozenie weedu z ostrawy do Polski jest bardzo niebezpieczne, jestem ciekawy czy ktos z Was juz to robil? Nie mowie o duzych ilosciach, ale cos dla siebie. Z Amsterdamu bez zadnego problemu poszlo w moim przypadku Jakie ew. macie wskazowki co do tego? Moze odpowiednia godzina albo cos takiego

Z gory dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hehe kolega widze ze slaskiego Jak chcesz sie wybrac teraz do czech to najlepszym rozwiazaniem jest impreza Hip Hop Kemp 18-20 sierpnia tam napewno nie zabraknie :mexican: a co do ostrawy to najlepiej stodolni jest to ulica ktora ma moze z 1km na ktorej po prawej i lewej stronie sa bary, cluby ogolnie zajebisty klimat. Jest bar w ktoym spokojnie mozna ogarnac jakis temat A z przewozem moze byc roznie ja jechalem i nie bylo problemow z powrotem. Za to znajomy kiedys jechal i mial kontrole z psem ale na szczescie jechal pusty. A wskazowka to najlepiej jak najmnniej osob w samochodzie ( jezeli nim sie wybierasz) i w razie kontroli nie gadac ze jedzie sie z ostrawy :sleep::peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+