Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Czechy i marihuana


Gość Ziemniak

Recommended Posts

Gość Ziemniak

Witam, jakis czas temu czytalem ze w Czechach ma byc legalizacja :] . Ale potem temat ucich? . Wiec pytam sie was dobrzy ludzie :neutral: czy wiecie cos na ten temat. Slyszalem rowniez ze ma to byc na takiej zasadzie, ze powstana kofiszopy i tylko tam mozna bedzie palic :buch: , ale nie bedzie mozna palic poza ani nosic palenia. Nie sa to sprawdzone informacje a chcialbym wiedziec bo do Czech mam bardzo blisko i bysmy sobie je?dzil co wekend.

Ps. Nie wiem czy w dobrym dziale to napisalem. Jak w z?ym prosze o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

ja bylemna hip-hop kempie w hradec kralove teraz i powiem wam, ze chyba si tam przeprowadze po studiach ^^ w pociagu rozmawialem z czechami jak jest, i nie mogli uwierzyc ze w polsce tak ganiaja za jaranie. u nich prawo jest takie, ze mozna miec do 3 g przy sobie i TYLKO NA WLASNY UZYTEK. nawet jak sie bora lolka, to nie mozna go podac. ale to sa przepisy, psiarnia w czechach ma to w dupie z tego co mowili ludzie w pociagu i co bylo widac zreszta na miejscu.. fajnie jest czekac z kumplami na autobus i na przystanku zawijac baty i palic kolo patrolujacych policjantow:)

ktos wczesniej pytal o artykuly spozywcze, no wiec wypad do zajebistej restauracji w 4 **** hotelu na obiad + 2 piwka z zajebiscie mila obsluga kosztowal maxymalnie 400 koron. na miescie hamburger w budzie np. 10 koron:) spozywka tania, woda i fajki tak samo:)

aha no i dilowac nie mozna:P szkoda ze polska jest tak zacofanym krajem i zamiast lapac bandytow to sie uganiaja po osiedlach za "cpunami"

polecam czechy jak kogos na amsterdam nie stac;) w wiekszych miastach nie ma az takiej bijacej roznicy;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pink Phanter bar w Pilznie gdzie na legala kupujesz MJ i palisz, tak mowil koles co mieszkal i pracowal tam 14 miechow, piwo mowil, ze 50 groszy na nasze wychodzi. xD

Ja w srode prawdopodobnie mam wyjazd i mnie nie bedzie pewien czas w polsce moze 6 miechow nawet. :P Ale sprobuje tam kupic jakiegos zloma i podlaczyc go do neta, zeby zdawac relacje. xD

Jade jutro o 8 do Czech na 6 miesiecy, chcialem sie pozegnac z Wami wszystkimi. Dzieki za informacje jak i dzielenie sie swoimi pogladami i nie wygwizdanie mnie. Moze wiele nie pomoglem ale mysle, ze czasem mozna bylo nawet ze mna podyskutowac. :P Jest to najlepsze forum na jakim kiedykolwiek pisalem. Pozdrawiam administratorow i moderatorow niech dalej trzymaja wysoki pozim, oraz wszystkich uzytkownikow ktorzy tworza taki fajny, niepowtarzalny nastroj. :) A najwieksze podziekowania dla pewnej Izy z forum ktora jest super kobieta i bardzo Ja toftam, caluski :*

BTW ja Tu wroce! :D

Cholera siedze w Czechach ziolo kupilem u barmana 2 gramy 400 koron ale jest tego duzo, Macia wejdz na wiadomosci. :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+