Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam. W tym roku nie chciałbym sie bawić w wybieranie konkretnych odmian na outa, myślałem o czymś takim jak outdoor mix nasiona feminizowane(koniecznie). Jest coś takiego może dostepne?? Jeśli tak poprosiłbym o konkretny link do strony z seedbankiem albo od razu z produktem. Z góry dziekuje za pomoc, pozdrawiam :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po pierwsze witam wszystkich, robicie kawał dobrej roboty na tym forum;

Mam kilka pytań:

1. Czy takie wynalazki jak DENDROVIT FORTE i GRAMIVIT będą mogły coś pomóc? Pierwszy to nawóz do iglaków, drugi do trawy ogrodowej. Chodzi mi o to czy nie sprzedam tym pocałunku śmierci roślinkom, może ktoś próbował tego? Podobno 100 procentowe nawozy, tanie, nie mają podanych składników; nie wiem czy się nie nadadzą jak np. skończy się florovit.

2. Nawóz granulowany 12-5-15 może być substytutem np. biohumusa w fazie wege?

3. Tzw. podłoże do pelargonii zmieszane z ziemią dużo wniesie do hodowli?

4. Abstrahując od tego że wszyscy mieszkamy w Holandii, to czy IP jest jakoś maskowane i czy kiedykolwiek ktoś miał tutaj jakieś nieprzyjemności przez posty?

Up! :pimp:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. Czy takie wynalazki jak DENDROVIT FORTE i GRAMIVIT będą mogły coś pomóc? Pierwszy to nawóz do iglaków, drugi do trawy ogrodowej. Chodzi mi o to czy nie sprzedam tym pocałunku śmierci roślinkom, może ktoś próbował tego? Podobno 100 procentowe nawozy, tanie, nie mają podanych składników; nie wiem czy się nie nadadzą jak np. skończy się florovit.

Nie mam pojecia, skoro nie ma podanych skladnikow.Poza tym, jak skonczy sie florovit, to mozna kupic nastepna butelke, wkoncu to kwestia kilku zlotych.

3. Tzw. podłoże do pelargonii zmieszane z ziemią dużo wniesie do hodowli?

Ziemia do pelargonii bedzie ok.

4. Abstrahując od tego że wszyscy mieszkamy w Holandii, to czy IP jest jakoś maskowane i czy kiedykolwiek ktoś miał tutaj jakieś nieprzyjemności przez posty?

Nie bedziesz mial nieprzyjemnosci.

2. Nawóz granulowany 12-5-15 może być substytutem np. biohumusa w fazie wege?

A nie mozesz kupic tego Biohumusa?Koszt 4-5 zl.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki cheton, Teraz z innej beczki: czy miejscówka gdzie rośnie młody lasek iglasty (drzewka cienkie jak szpilki, 30-50cm) będzie ok? Mam też na względzie drugie poletko z troszkę podrośniętymi liściastymi. Są tam fajowe miejsca między bruzdami idealne pod rośliny. Jak to jest z częstotliwością odwiedzania tych miejsc przez gajowych i czyszczeniem takich pól, czy ktoś się w ogóle tym interesuje?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co do gajowych/lesniczych, to nie mam pojecia, jak czesto odwiedzaja takie miejsca.Wydaje mi sie jednak, ze tak mlode drzewka moga wymagac jeszcze jakis zabiegow, widzialem,np. jak wkolo takich mlodych drzewek byla obkaszana trawa i inne chwasty, wiec z ludzmi w takich miejscach moze byc przypal.Poza tym konopie beda sie pewnie wyroznialy na tle tych niskich drzewek, skoro sa wysokie na jedynie 30-50cm.Chyba, ze masz zamiar posadzic tam cos z AF.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W tym roku mam zamiar poniewaz musze pestki po wykielkowaniu odrazu wysadzic na spota i teraz pytanie czy dobrze bedzie jezeli odrazu po pokazaniu sie roslinki nad ziemia zrobie termosy z butelek 5l i je nakryje az troszke podrosna jak to bedzie w praktyce w tamtym roku tak robilem tyle ze roslinki byly juz kilku dniowe i nakrywalem je tylko na noc a teraz jak bym nakryl to sciagnal bym termosy dopiero az by troszke podrosly i teraz sie zastanawiam czy w niczym by te termosy nie przyszkadzaly jak by tak byly caly czas nalozone na roslinki az podrosna co sadzicie o tym

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+