Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

siemanko potrzebuje odpowiedzi od doswiadczonych outdorowców :D a wiec tak wysadziłem pomidory w ziemi kwiatowej wszystko zajebiscie i dzis byłe je zobaczyc maja one juz ok.miesiąca i zaobserwowałem dzis ze na listkach zrobiły sie jak by różowe zabarwienia .Czym moze być to spowodowane podejrzewam że prawdopodobnie to te zimne noce .Prosze o odpowiedż

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kolejne pytanko ;] Na polu jest oko. 10 stopni, grzeje słoneczko ale zarazem wieje zimny wiatr, nie jakoś strasznie ale wieje. Niestety nie moge wystawić na parapet roślinek żeby zagarniały słońce tylko musze je wystawić na balkonie. Czy taka temperatura i wiatr nie zaszkodzi moim malutkim roślinkom ??/ niekture kiełkują, niekture powoli wychodzą a niekture juz rozwijają swoje normalne liście ( narazie mają tylko takie dwa małe okrągłe )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeżeli nie masz opcji robienia sadzonek w chacie, to ewentualnie możesz wysadzić je od razu na outa, ale dobrze by było jakbyś dał chociaż na wierzch ziemię ogrodniczą aby sadzonki dobrze się przyjęły i koniecznie pozasłaniaj je butelkami (góra butelki z odkręconą zakrętką). Przy takich a nie innych warunkach nikt Ci nie powie, że dadzą sobie radę na stoprocent.. najlepiej poczekać jednak do maja gdzie temp będzie znacznie wyższa (a szczególnie nocą żeby temp nie spadała poniżej zera). Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moge trzymać w domu tylko nie mam parapetu skierowanego tak, żeby padało na niego bezpośrednio słońce, a na balkonie w jednym miejscu właśnie pada mi bezpośrednio słońce, na noc chowam roślinki do domu tylko chodziło mi o to czy jak potrzymam je na balkonie przez większość dnia żeby nałapały słońca to czy sie z nimi nic nie stanie w takich warunkach. Więc ponawiam pytanie ;];]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+