Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Już się zdziwiłem. Miałem roślinki na oknie zapomniałem schować na noc, a w nocy było ok. - 5 stopni, rano patrze liście opadnięte, ale zostawiłem na słońcu i normalnie się wyprostowała. W boxie tak samo miałem. Mama mi wyłączyła dowiedziałem się o tym dopiero po całym dniu, była zima a w tym miejscu gdzie box na minusie 10 stopni. Włączyłem boxa i wyrosło z tego całkiem dobre palenie :D Więc nie wierzę, żeby nie wytrzymała :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

U nas tak raczej się nie zdarza żeby w kwietniu było kilka przymrozków pod rząd, ale kto wie. W sobotę zrobiłem taki szklany klosz z paroma otworami na powietrze. Jak będzie zimno to założę na roślinę mini szklarnie :D Nie mogę zbyt długo czekać z sadzeniem, bo potem nie będę miał czasu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pomozcie towarzystwo, bo objezdzilem swoja okolice i wszedzie mi sie zdaje, ze miejsce jest zle na sadzenie plantow :/

Moja ostatnia miejscowka jest spalona teraz, wiec odpada.

Boje sie ze mi lesniczy czy grzybiarze rozwala krzaki, bo troche ich sie bedzie krecic po lesie i w poblizu nich.

Gdzie wy szukaliscie miejscowy? Czy taki ogrodzony teren przylesny z mlodymi choinkami na slonecznej polanie sie nadaje? Ktos wie czy lesniczy zagladaja do srodka czesto? Bo w sumie to rosliny by byly niezle zakamuflowane... Mieszkam w dolinie,wiec troche ciezko o odizolowane i malo dostepne miejsce...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

te szkółki leśne odpadają często ktoś tam jest, było wałkowane na forum

najlepsza miejscówka? na wypizdowie, moze nie 5km od ciebie ale 10, 15... niestety

ok, dzieki za info. No wlasnie niektore te szkolki wygladaja jakby nikt od dawna tam nie zagladal ;s Bedize trzeba pojezdzic dokladniej i poszukac czegos :cry:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam mam pytanie pozniewaz moj spot jest oblegany przez czerwone mrowy i tu moje bytanie czy moga one w jakis sposob zagrozic moim roslinka i mam siedziec aly dzien i je niszczyc :razz: czy pozostawic je i niemartwic sie o roslinki. Gdzies chyba kidys widzialem ze one sa niegrozne ale bede wdzieczny za upewnienie mnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

RedSmoke, z tego co wyczytalem 
to mrowki nie powinny zagrazac twojej roslince, a nawet moga chronic przed szkodliwymi slimakami.

Moje pytanie:
Czym roznia sie odmiany z "Auto" od tych bez niego...
Za pytanie nie wysmiewac, nie krytykowac, poprostu odpowiedziec, bo sam nie moglem niczego na ten temat znalezc...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moje pytanie:

Czym roznia sie odmiany z "Auto" od tych bez niego...

Za pytanie nie wysmiewac, nie krytykowac, poprostu odpowiedziec, bo sam nie moglem niczego na ten temat znalezc...

Odmiana z autofloweringiem to taka, która sama zaczyna wytwarzać topy, bez względu na to ile dociera światła do roślinki itp. Są łatwiejsze w uprawie :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+