Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja myślę nad tym aby od początku wystawić je na out tzn. zaraz po wykluciu wrzucic pod mini szklarenke typu:
mnozarka-szklarenka-parapetowa
lub
mini-szklarenka-na-kazdy-parapet
a później w pomiędzy 4 patyki owinięte folią taką z rolki samoprzylepną tak żeby ani ślimak sie nie przedarł ani żeby nie bylo za ziomno - oczywiści góra bedzie otwarta. A tak w ogóle kiedy trzeba pestki wrzucac do wody zeby od razu mozna je na out wystawić po wykluciu? początek maja myśle ze bedzie dobry.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam w tym sezonie zastanawiam się nad automatami . Jak myślicie sadząc automat na out'cie ma on szanse przetrwać i dać w miare zadowalające plony ? z góry dzięki .

no a czemu miałby nie przetrwać? pewnie że da rade, plony? to już powinieneś wiedzieć że to zależy od Ciebie samego :) ale tam na stronach seedbanków pisze że od 20 do 50g pozdro

a ja mam zpytanie jaką ciekawą indyjke na out byście polecili? :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzieki wielki kurde a bałem sie juz ze nie wypali :zbakany:

Jeszcze Jedno Pytanie !

Jeśli mam Sadzić w Tych wiaderkach/doniczkach 20l to mieszanka taka bedze ok ?

-Ziemia ogrodnicza (20l)

-20 łyżek dolomitu

-Co jeszcze moge dodać do ziemi ?zeby Mery miała milo tam? :ganja:

czekam na odp

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kiedy najlepiej ścinać szczyta na out? Bo chce zrobić tak-

dać na mokre chusteczki w pon tak aby na wtorek- środę kiełki puściły potem do doniczki i żeby w niedziele już na spota zanieść. Czy na następną niedziele mogę robić już trenowanie czy czekać jeszcze kolejny tydzień

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+