Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

Kometa: dokładnie tak jak piszesz ES na 100% wyrośnie większa a to huba oczywiste czym większa roślina tym większe korzenie.

Coś ci się pomyliło ziomuś- im większe KORZENIE, tym większa ROŚLINA, a nie na odwrót jak napisałeś..

I czytaj swoje posty po napisaniu, bo na serio błędów robisz trochę.. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

wiem że błędów trochę jest ale nieprzestane postów pisać jak kogoś interesuje odpowiedz to nie będzie patrzył na błędy tylko na informację jakie mu pisze wiem że to brzydko wygląda jak ktoś zwraca na to uwagę mi na przykład to nie przeszkadza.

może jeszcze ktoś się wypowie czy donice maks 25l starczy czy musi mieć 50l tak jak to pisze Bonawentury

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeżeli bedą mialy zapewniony wystarczająco dlugi weg spokojnie wypełnią.

no tak ale jak matkę hoduje w boksie a nie jak wsadza ją jak się zaczyna sezon bo wiadomo że klony się robi dopiero jak płeć pokaże

gó**o prawda, jakim wiec prawem widzialem spokojnie 3 metrowe krzaki passiona ? Porozgladaj sie i sprawdz fotorelacje z 08 roku, szukaj a znajdziesz.

szukałem ale znalazłem same niskie P1 nie wiem gdzie widziałeś 3m niech się wypowiedzą ci co uprawiali jakiej wielkości im urosły

Nigdy nie polegam na opisach producenta w tych sprawach bo wszystko to kwestia warunków.

to twierdzisz że piszą głupoty? mi się jakoś sprawdzają opisy nasion np długość kwitnienia czy czas zbiorów chyba że pogoda nie jest za ciekawa to się przedłuża wysokość też piszą dobrą skoro piszą że lr jest niski a ES wysoka to tak jest chyba ci tego nie muszę udowodniać

Myslisz ze jak odmiana bedzie miala 5 miechów wega to bedzie rosla tylko przez 3 a dwa pozostale bedzie stala w miejscu bo jest "srednia odmiana" ?

jak ją posadzisz w boksie prędzej niż powinieneś to na pewno wyrośnie większa a jak ją posadzisz o normalnej porze to na pewno nie będzie miała 3m

i na ty zamierzam skończyć z tobą tom bezsensowną rozmowę :offtopic:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ja mam takie pytanko. . .

Roślinki na oucie zaczynają kwitnąc np w lipcu. . . a ja mam pytanko bo chciałem zasadzić nasionek parę z op w czerwcu lipcu. . . bo chodzi mi o to żeby miały krótszy weg i były niższe. .. . co o tym sadzicie? kiedy bym musiał wysadzić żeby miały krótszy weg?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nikt nie odpowiedział wiec ponawiam pytanie.

czy mozna podlewac rosline np. 2 czy 3 nawozami naraz ?? czyli ze dzisiaj podle ja takim jutro takim chodzi mi o nawozy typu floworit na flo.

Tak, ale wtedy trzeba dać dawki 2,3,x razy mniejsze... To chyba logiczne?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+