Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

RasTafari planty powinny sie przyjac

jak masz cieniutkie łodygi

i bardzo wyciagnięte te roslinki

to wbij patyczek od loda itp.

zeby sie nie połamały na wietrze

... i jak roslinke juz cos zjadło ( slimaki)

to pospiesz sie i podsyp dookoła

slimakolem lub jakimś innym preparatem

na te cpuny bo zjedza wszystko w noc

w dodatku u mnie pada deszcz

a wtedy rzeruja najbardziej

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie to nie ślimaczki napewno. Bo roślinki mam bardzo małe jeszcze, i listka podżarło gdzieś tylko z 3 mm. To jakieś robaczki raczej. A z tym, że roślinki są wyciagnięte poradziłem sobie w taki sposób, że łodyżkę przysypałem ziemią :) Ale dzięki za radę ;) Może faktycznie coś pokombinuje na te ślimaki, czy trociny wchoidzą w grę ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemacie. dreczy mnie jedna sprawa. Jezeli LRowi, podczas kwitniecia (zostalo mu jakies 3 tygodnie) wykrylem niedobor magnezu (liscie w krztalcie łyszki) to, czy mozna teraz w fazie kwitniecia podac np. sól Epsom? oczywiscie to jest lyzka na 4 litry wody.

mniej wiecej ja bym to widzial tak: teraz bedzie PK 13/14, potem za 3 dni woda z sola Epsom, nastepnie za kolejne 3 dni Planton K i Za nastpene 3 dni Znowu woda z sola epsom. mniej wiecej taki cykl..potem juz tylko Ripen i woda.

co o tym myslIcie?

aha i proporcje W tym cyklu by byly tak mniej wiecej po pol litra na jedno podlanie. Zeby nie przelac bo do tego moze dojsc troche deszczu. zawsze..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

rookie, rozumiem. Dodam jeszcze, ze ta roslina jest w doniczce okolo 8-9 litrow. Taki cykl by trwal okolo 9-12 dni jezeli bym lal co 3 dni te nawozy i sól z wodą. Zalezy mi na czasie, bo chcial bym, zeby tak gdzies na ostatnie 1.5-2 tygodnie juz odlozyc nawozy i lac wode czysta, a na te ostatnie 10 dni lac juz ripen i wode czysta.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+