Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pytanie mam, bo nie wiem wlasciwie, czy tak sie to powinno robic. Przy roslinach z autoflo (LR) od kiedy zaczynacie podlewac nawozem na kwitniecie? tzn ile roslina ma pieter, czy czekacie az pokazle plec i dopiero? ja robilem tak, ze podlewalem woda i potem raz ewentualnie 2 razy biohimusem kiedy miala juz 3 pietra. i kiedy wyrastalo 4 lalem dopiero PK 13/14

dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mam takie metalowe wiadro 20 litrowe, chce tam wsadzić jednego krzaka i podziurkowalem dno srubokretem, w sumie cale dno jest podziurkowane i pytanie czy to wystarczy czy musze jeszcze z boku wiadra zrobic dziury :?: w h*j ciezko z boku zrobic dziury w takim wiaderku... :trawka:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

możesz nie musisz nie ma większego znaczenia ale dobrze jak by były a wiertarki jakiejś nie masz żeby powiercić ??

aa i pytanie to wiadro będzie stało luzem z roślinka czy będziesz je wkopywał w ziemie bo wtedy to wskazane by były te dziurki na bokach

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam!

Mam pytanie: do kiedy najpóźniej można wysadzać? Wiem że mniejsze plony... A jakbym zasiał za ok tydzień to czy nie za krótki weg. 8) I jaką odmianę najlepiej brać(żeby tego palenia chociaż trochę było). Myślalem nad Big Budem, ale on nie jest pewny że dojdzie Może Sativa Spirit? Najlepiej jakaś sativa i indica. Bo kurde doszedłem do wniosku że mam za mało roślinek, bo ślimaki mi kilka wpierdolily. :zmiazdzony:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+