Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

WeeWeed Dzięki, tak prostym słowem pozytywnie nasunąłeś na mni energie :D Muysze to powiedzieć ... TUTAJ są zajebiści epozytywni ludzie :joint: Pomocni, przyjacielscy, nie kłutliwi... Mało na których forach tka jest :D Jah Bless bracia and siostry ! :) Niech tak zostanie dalej :D I wielki PLUS dla każdego z was za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

uwazaj z tym spotem bo cos za czesto

do roslinek zagladasz

jezeli raz juz ugiołes roslinke

to zajzyj do niej za jakies 2 tyg.

zabierz ze soba sznurek

roslina napewno urosnie i pujdzie do góry

wtedy jeszcze raz ja ugniesz

juz nie na jeden a na 2 sznurki

i tyle tylko jeszcze za kilka tygodni

bedziesz musiał poprawiac troszke te sznurki

bo roslina bedzie cały czas prubowała

wyciagac sie ku górze :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko! Ja mam takie pytanko:Kupiłem jakiś humvit-eko w ogrodniczym(Poprosiłem o biohumus ale zczaiłem że to co innego dopiero po wyjściu ze sklepu :D ), nie pisze tam jakie ma składniki(nawet ile NPK jeżeli wogóle są hehe) tylko pisze ze to nawóz ekologiczny i ze spulchnia glebe i sprawia lepsze oddychanie korzeni i lepsze wchłanianie subst. mineralnych z gleby. Czy ktoś to stosował?Czy moze byc zamiast biohumusa na poczatek? :?:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jest tam stała wilgoć, czy mogę je tak zostawić ?

No chyba nie masz innego wyjscia, skoro jestes do tego zmuszony.Nie powinny pasc z powodu braku wody, mysle, ze przez te 2 tyg chociaz raz popada, wiec rosliny powinny dostac troche wody.Konopie, to silne rosliny, poradza sobie :wink:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

cheton dzięki ;) No z braku wody pewnie nie padną, bo naprawdę jest tak, że mało co trzeba podlewać :) Dzięki jescze raz ;) Przed wyjazdem jeszcze poleje troszke nawozem na zapas i git :D krzysiek.k7 co robimy ? Ja jeszcze nic, bo dopiero będe miał moją pierwsza uprawę, ale z forum wiem, że inni robią makumbe :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

[ Dodano: 2008-05-28, 22:44 ]

co robicie jak dowiecie że macie mężczyzne?bo co mi on wogóle?

Jak chcesz uzyskac pestki z uprawy, to zostawiasz mezczyzne, a on zapyla kobitki.Jak nie chcesz miec pestek, tylko samo palenie, to wyrywasz mena i go wyrzucasz lub ewentualnie robisz z niego makumbe :blant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+