Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

siemanko:D mam pytanko...nioechcacy uszkodzilem roslinke, kurna ta moja pierdzielona niecierpliwość doprowadziła ze rozgrzebałem ziemie w poszukiwaniu nasionka, by sprawdzic czy wykielkowało ;) no i złamalem niechcący ze 3 mm młodego kozonka który dopiero co wyszedł z łupinki...jak myslicie roslinka odbije? da rade rosnąć dalej?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 Z 14 MOICH PLANTóW ZNIKNEłO W CIąGU DWóCH DNI. 4 ZOSTAłY. cO SIę MOGłO Z NIMI STAć ? sorry za capsa, czy to była ingerencja człowieka czy jakieś zwierze mogło tego dokonać ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Rośliny poprostu znikneły i to jest dobre określenie. nic nei przeorane kraczki były po 7 cm przychodze krzaczków nie ma i zadnej innego śladu działalnosci. Zawsze jak wszyscy pisali o ślimakach to myślałem ze zrobią kilka dziurek w lisciach i tyle. Cz możliwe ze wpierdoliłyby moje planty w całosci ?!

[ Dodano: 2008-05-31, 10:37 ]

a np. jeden był taki uschnięty trochę i zastaem go jako łodygę wystajacą z ziemi ( ze 4 cm ) i suche liscie lezące obok.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i to by wszystko wyjasniało. no nic, 2 out i zawsze się człowiek nowych rzeczy dowiaduje, gdyby w tamtym roku na miejscówce były slimaki to tego błęd w tym roku by nie było :) Ostatnie pytanko. Cięzko mi skminić aparat wiec opowiem. Problem w boxie wystepuje po raz drugi ( druga partia rośin na out ) Roślinki mają dopiero pierwsze liście ( nie liścienie ) To moze bć alb przelanie, przesuszenie lub za niska wilgotność. Temp 29 C oświetlenie swietlówki ilosc lm optymalna, wilgotność nie mierzona ( żeby w miasteczki 8 k ludu nie było higrometru to jest paranoja :shock: , ale dzisiaj jadę do castoramy ) Objawy to wysychanie liści, na obecną chwile przesuszył się tylko końcóweczki listków, ale w poprzedniej partii roslinom te schniecie lisci przechodizło na całe liscie a potem także na nowe partie. Po drugie niektóre rośliny w boxie wyglądają jakby skarłowaciałe były. łodyga 1 cm i wyszły już pierwsze maluteńkie listki i nie wygląda jakby miały rosnać.

[ Dodano: 2008-05-31, 12:40 ]

Dodam że liscie są oklapnięte w dół, i narazie w boxie nie ma wentylacji bo to tylko partie na out a nie moze być tam za głośno.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

RasTafari, nie wiem, lej coś sprawdzonego na wega po co kombinować ?

demonstrator, kiedy chcesz możesz zacząć trening lst, fim po 5 pietrach, fim z lst jak najbardziej ale samo lst też da radę, po prostu naginasz łodygi w stronę światła żeby się rozwinęły na boki :) masz to w jakims temacie o uprawie przyklejone to sobie zobacz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+