Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czy dwa LR f2 można posadzić w jednym dołku w którym jest 24 l ziemi ? dołek około wymiary 80 długości, 30-40 szeroskości i około 50 cm głębokości . Będzie ok. ? I jeszcze jedna sprawa, bo dzisiaj wywaliłem jedną częśc ziemi 12 l i nalałem tam całą taką dużą butelkę pepsi (1,7l ) wody, i jak to nalałem to taka bardzije kałuża się zrobiłą :/ Czy będzie dobrze, jeżeli wysype an to znó 12 l ziemi i potem mniej podleje ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam
to są moje 3 lowrydery#2 które mają 3 dni, myślę że wyglądają trochę słabo.
trzymałem je pod jedną świetlówką, bo chce je niedługo na outa wysadzić
ich gleba to uniwersalka + dolomit


co im dolega lub czego brakuje ??



ps. taka pogoda kijowa że słońca wogóle nie ma =/


Tak swoją drogą to lepiej je trzymać na parapecie czy pod jedną świetlówka 20W (nie w boxie) ?
I kiedy je wywalić na dwór żeby miały 100% słoneczka?
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja tam jak miałem takie krzaczki jak Ty masz teraz , wywaliłem na OUT-a :) Dokłądnie na spocie są od wczoraj :) Dzisiaj byłęm spoglądnąć na me ( też mam LR 2 :) ) roślinki i trzymają się ładnie, narezie poszły lekko w górę, prawie nei zauważalnie , ale to chyba dlatego , że muszą się " przyzwyczaić " do nowej ziemi. Jedyna wada moich roślinek, to leciutko podgryzły listek, ale przeżyje :D To wygląda jakby go ugryzła mrówka z jednej i drugiej strony :D

Co do box-a to myślę, ze chyba lepiej na parapecie trzymać roślinkę. Co do słońca, to mówię Ci ja moje wysadziłęm po 4 dniach rośnięcia w domku , w dzień lekko pochmurny, ale słońce grzało. Możesz wysadzić je, jak zauważysz, że słoneczko nie znika za żadnymi chmurami ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam ziomali! mam takie pytanie:

- czy moge jeszcze myslec o out'cie, jesli tak to jaka odmiana.

- myslalem o lowryder#2 lub early queen, (inne sugestie??) (nie za wysokie roslinki)

pzdr i czekam na odpowiedzi:p :trawka:

P.S. jeszcze jedno pytanko:

-chodzi mi o plec, jesli jest meska to znaczy ze na nastepny rok nic z tego nie bedzie roslo??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja mam takie pytanko ... Bo bardzo, ale to bardzo zwaliłem z moimi LR2 , ponbieważ gdy rosły w domu, nie miał za dużo słońca ( mam nauczkę ) , i byłem zmuszony wysadzić je na spota już w 4 dniu ich życia, ponieważ był bardzo wyciągnięte. Na spocie są już dokładnie dwa dni, jestem lekko zaniepokojony, ponieważ po przesadzeniu zatrzymał się ich wzrost, u jednego zauważyłem tylko bardzo minimalne podrośnięcie listków, u drugiego to samo ale tez minimalne ( naprawde , prawie nie zauważalne ) . U jednej roślinki jest pół listka, ponieważ została wszama przed robaczki :D ( zdarza się ;) ) Ale moje pytanie jest takie : Czy po przesadzeniu mogą zajść takie komplikacje i roślina po pewnym czasie będzie dalej spokojnie rosła ?

Z góry dziękuje :happy:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

RasTafari, wedlug mnie jest to normalna rzecz, ze po przesadzeniu przez chwile duzo wolniej rosna. Przynajmniej u mnie tak bylo i zawsze, po chwili zatrzymania, wszystko wracalo do normy ;)

Roslinka musi sie byc moze odnalesc w nowym otoczeniu, ukorzenic, albo jeszcze cos innego. Ale jest to raczej normalne zjawisko.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+