Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja mam takie pytanie. Mam zamiar zasadzić lr na out, lecz najpierw chce go potrzymać troche w boxie (światło 24/0). Czy jak wysadze te sadzonki na outa to sie nie zhermią? Wiadomo na oucie inny fotoperiod, a lr kwitnie od razu...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jakie dołki wykopać pod LrF2 ? 5 litrów ziemi starczy pod jedną roślinkę ? I czy dodawanie cały czas nawozu Biohumus Forte i jeszcze jednego naturalnego ( pokrzywka lub mleczyk :D ) starczy ? Podkreślam że do ziemi dodam dolomitu na początku ;) Wiadome chyba :D Z góry dziękuje ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hajhachi wielkie dzięki ;) A jeśli można by jeszcze zapytać, jakie polecacie tanie nawozy z dużą zawartością PK ? ( takie łatwo dostepne jakby też było możliwe... :) ) Czy jest jakiś taki nawóz z seri Biohumus ? A jeśli chodzi o nawóz to do 5l butelki dałem mleczyki i pkrzywe, zalałem wodą z odrobiną Biohumusa Forte, no i czekam ;) Czy dobrze ten nawóz wpłynie na moje rośliny ? Wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość krzysiek.k7

lovpassion miał ktos to kiedyś?da rade jak dam w ziemie za tydzień?Zamierzam to tylko podlewać i dobrą ziemie dać czy takie cos ma przyszłość(roślina).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

moze byc. powinien wystarczyc. lepsze nawozy polecam do lepszych odmian ktore dluzej kwitna. ten biohimus starczy na pewno. tylko lej wiecej niz zalecana dawka, nie przedawkujesz bo jest naturalny

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+