Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

A ja mam takie pytanko. Czy jeżeli mam roślinkę obojętnie jakiej odmiany, podciągnę ją do tej wysokości jaką będę chciał uzyskać , po tym przełączę ją na 12/12 to zacznie ona kwitnąć? Ponieważ wykonałem mały eksperymentalny box, mam roślinkę z nasionek z palenia i nie wiem jaka to odmiana. Ale bardzo się zdziwiłem ponieważ jest Ona na razie bardzo mała ( około 7 cm wysokości, liście już zaczynają powoli się pokazywać, na razie 3-palczaste ) , a roślinka wydaję już słodkawą woń marihuany :) Może eksperyment mi się uda :D Bardzo prosiłbym o odpowiedź, z góry dziękuję ;) Jah Bless! :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam taki pomysł. Czytałem już o tym tutaj ale nie do końca zrozumiałem.

Mam boxa o powierzchni 0.09m^. Obliczyłem że potrzeba mi 4500 lm. Chce zrobić oświetlenie z panelu LED. Podobno dobrym oświetleniem będą diody o jasności 25 000 mcd.

Panel maksymalnie może wynosić 30 x 30 cm. Kwadrat. Ile potrzebuję Led'ek czerwonych i niebieskich. Bo z tego co wyczytałem to takie muszą być. Jeśli źle mówię proszę mnie poprawić. Czekam na odpowiedź! :roll:

Chodzi mi o te :
 

diody_led_10_mm_niebieskie_25_000_mcd_hit

A czerwone tylko 10 000 mcd.
 

diody_led_10_mm_10_000_mcd_czerwone_0_90_zl
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czy moglby ktos powiedziec czy to prawda ze ta roslinka bardzo mocno pachnie

Napewno wydziela specyficzny zapach, jak zreszta kazda konopia.Ja niestety jej nie uprawialem, wiec nie wiem czy, az tak bardzo czuc jej zapach.

jak tego zapachu sie pozbyc?

Jesli boisz sie o zapach, to powinienes zainwestowac w filtr weglowy.Poza tym mozesz sie tez zaopatrzyc w roznego rodzaju pochlaniacze/niwelatory zapchu.Dosc szeroka gama produktow tego typu znajduje sie w growshopach.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Proszę odpowiedzieć na moje pytanie odnośnie LED'ek.

A drugie pytanie. Jaka jest najlepsza optymalna temperatura w Boxie ? :?:

Ja powiem tylko tyle, że diody są ch**a warte. Lepiej inwestuj w świetlówki :wink:

A temperatura nie powinna przekraczać 30 stopni.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Proszę odpowiedzieć na moje pytanie odnośnie LED'ek.

A drugie pytanie. Jaka jest najlepsza optymalna temperatura w Boxie ? :?:

Ja powiem tylko tyle, że diody są ch**a warte. Lepiej inwestuj w świetlówki :wink:

A temperatura nie powinna przekraczać 30 stopni.

Dzięki.

Co do Folii :

Wydaję mi się że Folia srebrno-biała 100% .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+