Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzięki , tamten plan jednak został obalony , dorwałem zajefajny karton po kaloszach roboczych wysokość 46cm , głębokość 35,5cm tylko martwie się o szerokość - 19cm . Liczba lm potrzebna to 3372.5 , 3 żarówki po 1100 lm chyba stykną . Planuję zmiescić tam coś niewielkiego na początek jakiś green o matic , może White Killer ogólnie to nie mogę się zdecydować co stabilnego małego i nie drogiego na początek tam wstawić - koniecznie femi .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

atami robi dosc dobre nawozy i tak bedziesz mogl liczyc na wiecej niz wieksza czesc tego forum co leci na Planktonie K i Florowicie Sam osobiscie uzywalem pk13-14 od atami i jest ok Co do foliowych doniczek to powiem tak puki nadmiar wody ma ujscie a korzenie nie widza swiatla to wszystko na doniczke sie nada prawie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam

otoz zaczynam sie zastanawiac (niestety troche pozno), czy jezeli mam boxa okolo 0.4 m2 i lmpe 150w hpsa czy to nie jest za malo, biorac pod uwage ze odleglosc od szczytow bedzie wynosic od 5-30 cm ??? (i darojcie sobie komentarze typu "masz kalkulator na stronie pojebie" i tak dalej ....

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+