Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Z tego co czytałem, fotoinhibicja ma szanse zaistnieć, jak jest za dużo światła i do tego jeszcze jakiś inny stres. Zimno, ostro nie takie jak trzeba ph, za duże ec itp. Także teoretycznie w boksie ciezko coś takiego ogarnąć. Tym bardziej, ze raczej kupujemy sprzęt w miare potrzeby i łatwe do schłodzenia. Nikt przeciez nie montuje hps'a 1000W w pcboxie.

oczywiście moge się mylić, bo mało na ten temat wiem. Jednak wydaje mi się, ze naprawde trzeba się postarać, żeby doprowadzić do fotoinhibicji w warunkach domowych.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

no powiem ci ze wszystko sie zgadza bo na poczatku mialem temp. okolo 30 stopni a wilgotnosci prawie w ogole bo nakrecil mnie taki jeden temat w ktorym pisal gosciu, ze jak sie przesuszy rosline (to korzenie rosna), a pozniej sie daje na opor wody ze stymulantem lub nawozem i niby busz momentalny....
no ale nie wpadlem na to ze to moze nie miec zastosowania w auto , w koncu uczymy sie na bledach :sleep:

a generalnie teraz mam 1 swietlowke na krzaka i odleglosc mniej wiecej 5-10 cm

a tak jeszcze dajezs im jakies szanse na to ze cos tam urosna ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+