Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

www.trawka.org.

serio dużo musisz się naczytać, żeby brać się za uprawe. począwszy od przygotowania boksa (światło, wentylacja, temperatura), przygotowania ziemi i doniczek, wyboru nawozów, wyboru odmian itd.

jak chcesz zobaczyć jak innym poszło, to szukaj w pamiętnikach. Jest cała masa pamiętników z mikro/PC boksów. ale nikt punkt po punkcie Ci nie powie co robić, bo każda uprawa jest inna.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema,dziis zauwazylem ze jeden pomidor jest jusz na powierzchni tak wiec pzryszedl czas zapalic swiatelko:)mam jusz wszystko zorganizowane,ogolnie chcialem zapytac sie kogos kto podlewal kwiatki przed zapalenieniem lapmy ,jak one na to reaguja?? ,zcynie popali korzeni itp,bo zawsze podlewalem przed zgaszeniem tak jak chyba sie robi alekiedys pamietam ze ktos pisal ze podlewal przed zapaleniem i bylo ok,gdyz napewno mnie nie bedzie jak bedzie gasla bo musze ustawic lampe pod ludzi ktorzy mieszkaja ze mna...

tnx

Siema ponownie czy moglby ktos cos doradzic w tym temacie??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No niby da rade ale cos malo lumen ma bo tylko 14k ale to nic dasz rade zbij boxa sobie jakiegos 50x50x100-140 i jedziesz ziomek z tematem dajesz lezienkowy wentylator-30zl allegro do tego 2x PC wiatraczki okolo 10-15zl do tego reflektor 30-50zl albo zrob sobie sam nie problem to jest dajesz do tego 50x50 4AFy i jazdeczka w 200zl zmiescic sie powinienes lekko(z nasionami mowie )

pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema,dziis zauwazylem ze jeden pomidor jest jusz na powierzchni tak wiec pzryszedl czas zapalic swiatelko:)mam jusz wszystko zorganizowane,ogolnie chcialem zapytac sie kogos kto podlewal kwiatki przed zapalenieniem lapmy ,jak one na to reaguja?? ,zcynie popali korzeni itp,bo zawsze podlewalem przed zgaszeniem tak jak chyba sie robi alekiedys pamietam ze ktos pisal ze podlewal przed zapaleniem i bylo ok,gdyz napewno mnie nie bedzie jak bedzie gasla bo musze ustawic lampe pod ludzi ktorzy mieszkaja ze mna...

tnx

Siema ponownie czy moglby ktos cos doradzic w tym temacie??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wydaje mi sie ze to nie ma wiekszej roznicy tyle ze przez zapaleniem lampy ziemia z gory raczej szybko obeshnie i moze troszke wilgoc podniesc ale z korzonkami sie raczej nic nie stanie jak masz temp. odpowiednia

siemasz orson dzieki za odpowiedz:),temperatura jest 29-30 stopni gdyz dopiero w pon bede mial regularor obrotow do wentylatora i wtedy go wlacze i bedzie chlodzolio cooltube i bedzie nizsza temp,teraz mam wiatrak wiejacy do srodk cooltuby a z drugiej strony rura ktora wychodzi na zewnatrz,mam nadzieje ze przezyje do pon,druga jusz tesz wzeszla ponad ziemie:) i 3 nastepne jusz w ziemi :zjarany: ,mam nadzieje ze wytrzymaj aprzez pare dni w tej temperaturze,niedlugo odpale groowloga:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+