Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

witam, mam taki problem , ze jak podłaczam moja lampe do gniazdka (8 swietlowek 18W) to chwilke swieci i nagle nie ma pradu na calym korytarzu, dodam ze juz swiece 3 tyg i wszystko bylo ok, nie jest to takze wina gniazdka bo jak podlaczam inne urzadzenia to wszystko jest w porzadku.

przenosilem boxa i lampa troche sie ruszala to moze byc dlatego?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

witam, mam taki problem , ze jak podłaczam moja lampe do gniazdka (8 swietlowek 18W) to chwilke swieci i nagle nie ma pradu na calym korytarzu, dodam ze juz swiece 3 tyg i wszystko bylo ok, nie jest to takze wina gniazdka bo jak podlaczam inne urzadzenia to wszystko jest w porzadku.

przenosilem boxa i lampa troche sie ruszala to moze byc dlatego?

KUMOSA sprawdz czy masz dobrze odizolowane kabelki, bo w czasie przenoszenia pewnie doszło do zwarcia i wywaliło bespieczniki.Wstaw jakies foto jak to wygląda, bo trudno tak na domysł ocenić.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gdzie i jaki kupić zasilacz żeby pasował do takiego wentylatora?

aab-super-silent-fan-8-cichy-wentylator-13db

Nie wiem już, te co wyszukuję na allegro wydają się mieć zupełnie inną wtyczkę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie warto pracowac na rewersie bo jedyne co to robi to zmienia w kabelkach polozenie - i +. lepiej odwrocic wiatraczek niz na rewersie jechac. owszem sa zasilacze regolowane ale trzeba zwracac uwage na A lub jak kto woli mA jesli planuje sie podlaczenie wiecej niz 1 zasilacz to polecam je koszt 5zeta a smigaja jak nic ogolnie trzeba pamietac aby pracowac na pelnych obrotach silniczkow trzeba nie tylko zapewnic napiecie (V) ale i natezenie (A lub mA zalezy od producenta jak podaje) na 1 PC wentyl okolo 0.16-0.32A

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+