Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam, nie wiem czy wszyscy, ale większość z Was pewnie z ochotą zajrzy do pamiętników naszych doświadczonych ziomków. Osobiście polecam, mnie to bardzo dużo dało, myślę więc, że i Wy nie pożałujecie. :zjarany:
New York City Diesel, Blueberry, Arjans Ultra Haze #2, Super Lemon Haze, HPS 250w
White Master - GGS, HPS 250w
Naprawdę świetne lektórki, które odpowiedzą na mnóstwo Waszych pytań.
A to najnowszy, aktualny. Pozdro. :peace:
G13 Haze, Amnesia Lemon, Utopia Haze, Chiesel - Medical Marijuana Grow - Coco, HPS 250w
Uważam, że jeśli się uczyć- to od najlepszych.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam. planuje budowe boxa 25x40x55(wysokosc) - 0.1 m2 - potrzeba 5000 lumenów. (na 2 automaty)

1. dac 3 czy 4 swietlówki (jako odblysnik chce zastosowac blache do ciasta matową)?

2. jakie do tego wentylatory?

3. zastanawiam sie tez nad jakims filtrem (najlepiej samorobka). znacie jakis wydajny/łatwy sposób?

zalezy mi na cichej i niewyczuwalnej uprawie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pitek co do takich małych przestrzeni to nie wiem, operuje tylko w growroom-ach,
ale muslę, że im więcej tym lepiej tylko uważaj z temperaturę, na tą powierzchnię,
osobiście dałbym jednego planta, bo dwa będą zabierały sobie światło i dadzą taki sam plon jak jeden :ganja: Rzuć okiem, moze któryś się nada. :peace:

majsterooo,myslę, że HPS 250W jest ok, gdyby było wyżej mógłbyś pomyśleć o HPS 400W,
nie zapominaj o wentylacji i ewentualnym chłodzeniu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+