Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

a ja mam takie pytanie: temperatura w moim boxie wynosi 29stopni w cieniu, a wystawiona na światło lampy sodowej 150W pokazuje stopni 41. czy te parametry są właściwe, czy może powinienem wymienić lampę na 100-kę? rozmiar boxa to 50x50x100.

setki lepiej nie dawaj bo Ci będzie brakować lumenów

ja bym Ci polecił włożyć szybę przed lampę

a najlepiej daj zdjęcia boxa

i jaką wentylację stosujesz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

WItam.

Jak zakończyć uprawke? Chodzi mi ot to czy wyrwać pomidorka z korzeniami i zawiesić do góry "nogami"? Czy uciąć przy ziemi czy może każdą gałęź z osobna uciąć i podwiesić?

A tutaj 3 z moich 6 pomidorków. Mają najwiecej brazowych włosków i dość sporo białych trichomów ( chyba tak to sie pisze;p ). Jutro Ripen prawdopodobnie bede juz mial.

pytanko:

Lać już jutro ripen? Raz starczy? po jakim czasie od Ripenu flush i ścięcie?

Proszę o szybką odpowiedź...wielkie dzięki.

Pozdro.

Utnij przy ziemi i porozdzielaj od głównych łodyg.

Ripenem podlej w ostatnim tygodniu przed scieciem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ahym. No okej to się zrobi. A z dwóch wentylatorów zostawie jeden włączony bo niemam mechanizmu do zmniejszania obrotów.

To 48h ciemni i potem ścinka i powiesić łodygi do dołu topami? Załącze dwa wentylatory no i czekać :)

A trzeba robić jak już się wysuszy ten cały curring?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ktory lepszy? bo jest tez water curring prawda?

To najpierw wysuszyc ziolko a potem do sloikow z woda? Woda kranowa moze byc czy sklepowa? potem po tym water curringu ziolko suszyc ale jak? do boxai wentylatory? nigdy tego nie robilem wiec pytam....sorry jesli kogos urazilem tymi pytaniami :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema

Mam WR w PcBoxie ma okolo 22 dni kwitnie od kilku dni. Wiem ze w poczatkowej fazie kwitnienia roslinka jeszcze rosnie, wiec mozna lac nawoz na weg+na flo. Z nawozow posiadam HESI TNT COMPLEX i HESI BLOOM COMPLEX. I teraz nie wiem czy lac mixa z weg+flo czy moze sam nawoz na flo? Zwazywszy ze ten na flo ma dokladnie takie samo stezenie N jak nawoz na weg.

Sorry za brak polskich znakow.

Pozdro

Cheese

Edytowane przez Cheese
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Do samego końca czego? Na pewno nie flo, ale do końca wega jak najbardziej. maxymalnie początek flo, później trzeba już rośłinie dać "rozwinąć skrzydła" i nie ma co robić lst

może troche przesadziłem z tym końcem. chociaż do samego końca możesz lekko naginać topy bez szkody dla rośliny. W końcu to tez lst

Cheese:

lej już tylko bloom.

Tnt ma NPK 6-2-4 a bloom ma NPK 4-3-5

także i tak jest w nim dużo azotu.

Myśle, że producent wie lepiej co trzeba, bo te odżywki nie powstały z przypadku.

Jak w tabelce jest napisane żeby lać bloom, to lej bloom

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+