Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wymiary podam jutro bo nie mam zadnego przyrzadu do mierzenia pod reka a jestem zbyt zmeczony by szukać.
Dzięki za szczere chęci, ale pisząc w tym temacie chcialem sie dowiedziec czy warto inwestowac wogole w te cfl-y czy lepiej dac sobie spokoj z nimi. HPS narazie odpada cuz, moj box jest za mały musialbym zbijac temperature co wiaze sie z wieksza iloscia wiatrakow, to juz wole nowego boxa całkiem zrobic
a aktualnie nie jestem ''na swoim'' takze wszystko musi być zorganizowane aby nie bylo przypalu w domu, musi to działać cicho. Dlatego prosze o odpowiedz czy ktos uzywał CFL o duzej mocy (125-200 bo takie mnie interesują) i czy może powiedzieć coś na temat tego czy cena jest wprostproporcjonalna do wydajnosci. NIe chce sie sparzyć, a nie ukrywam ze mam gula gdy widze jak z af typek wyciaga 40g pod CFL150. Dlatego pytam tutaj, bo to bylo na zagranicznym forum...jest mało opini o tego typu oswietleniu na rodzimych forach.

Wymiary boxa podam jutro.sorry dzis nie dam rady

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

WItam.
Jak zakończyć uprawke? Chodzi mi ot to czy wyrwać pomidorka z korzeniami i zawiesić do góry "nogami"? Czy uciąć przy ziemi czy może każdą gałęź z osobna uciąć i podwiesić?

A tutaj 3 z moich 6 pomidorków. Mają najwiecej brazowych włosków i dość sporo białych trichomów ( chyba tak to sie pisze;p ). Jutro Ripen prawdopodobnie bede juz mial.

pytanko:
Lać już jutro ripen? Raz starczy? po jakim czasie od Ripenu flush i ścięcie?
Proszę o szybką odpowiedź...wielkie dzięki.
Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+