Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja na swój rozum rozumiem to tak że raczej nic jej by nie było przecież na out słonce nie zawsze jest a czasami jest po kilka godzin może co do uprawy inn ma się to inaczej ???
niejestem specjalista od in ale na oucie masz przeciez inne swiatlo i tak naprawde nawet jak niema slonca jest jasno;p mysle ze wiesz o co mi chodzi a jesli roslina jest in no to jesli bedziesz kombinowal z oswietleniem to moze sie zhermic, nie jest to regóła że musi ale jest duze prawdopodobienstwo. Kup lepiej timer czasowy niz sam pamietac o oswietleniu.
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 roslinjka rosła w głosniku, i prawdopodobnie miala zamalo swiatla ma juz 1 miesiac jest po fimie, i lst a płci nie pokazuje, wyrosło to z pestki którą wyłupałem z feminisowanego krzaka Easy Rydera - jedna pestka wyrosła nie zapylałem jej...
moze teraz ona rosnac w lepszych warónkach tyle, ze musiała by zostać usunieta ta roslinka - >

 nie wiem czy opłacaałbby sie usunąc tą na poczet tamtej z której wiecej palonka wyjme? jak sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

elo moje pytanko- jaka powinna być barwa zarowki energooszczednej na faze kwitnienia pod automaty bo planuje budowe boksa ale nie wiem jakie oświetlenie włozyc a dokładniej jakie parametry. Wyliczylem że potrzebuje optymalnie 2500lm ale 2000 styknie- i tutaj problem, na allegro sa żarowki ale nie wiem ile maja miec k nap 6400k czy 2700k, pomózcie :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+