Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mało mamy to na forum wróżek :) Jak wykiełkowało to dobrze. Ja jednak nie chcąc nic zapeszać nie spodziewałbym się rewelacji.

Ps. W czym masz zamiar trzymać małą roślinkę? Bo chyba nie wykiełkowałeś jej, żeby w grudniu na parapecie postawić, co?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,


Chce podlaczyc wentylator jako jedyny sposob chlodzenia boxa box ma wymiar 60/60/140 lampa hps 250W wmontowany w cooltube uzyc chce systemu wentylator,rura,ct,rura,filtr weglowy i chcialbym sie dowiedziec czy taki wentylator styknie?


wentylator_tt_100_mm_max_187_m3_h_fvat_tanio

z gory dzieki za odpowiedz :) pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ludzie poradźcie co robić... mam roślinki w doniczkach 10l posadzone od razu z nasionka (bez sadzenia w mniejszych doniczkach).. są tam od około 2 dni i rosną prawidłowo - po posadzeniu podlałem każdą szklanką wody.

Problem mam z ziemią gdyż jest ona mało spulchniona i schnie bardzo wolno (tak mi się przynajmniej wydaje) - po przygotowaniu mieszanki i zlaniu wodą stały sobie doniczki dłuższy czas i nawet po kilku dniach (tygodniu) po włożeniu palca do ziemi czuło się tą wilgoć.

I teraz nie wiem... roślinki jak już powiedziałem rosną prawidłowo, są małe a ziemia wydaje się być już dość sucha (wierzchnia warstwa jest fest wysuszona przez lampę ale głębiej czuć wilgoć). Czytałem, że małe trzeba podlewać małą ilością wody a z drugiej strony, że większe doniczki trzeba raz a dobrze.... Ile mam podlać? Obawiam się o to podlanie bardzo gdyż poprzednia moja uprawa umarła z różnych powodów między innymi chyba ze zbyt mocnego podlania.

Pozdrawiam i liczę na pomoc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

gonzo09 Na sam początek lej mało nie da się wytłumaczyć ile ma być polane po doniczkach, ja zawsze patrzyłem na 1cm warstwe na powierzchni- jak byla sucha to lałem mniejszej mało, większej dużo- chyba logiczne nie? Ale pamiętaj zawsze lepiej nalać jest mniej i później dolać, niż przelać i później żałować :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+