Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Panowie, mam banalny, a zarazem drazniacy problem. mam box i tygodniowe roslinki. wilgotnosc ok 50/60 (waha sie), temperature ok 28.. i wszystko rosnie pieknie. Jest to moja pierwsza uprawa, i chce zeby wszystko bylo jak najlepiej. Szukam na forum informacji ile konkretnie lac wody i znajduje tylko ze ma byc mokra, ale nie bagno, zeby wciskac paluchy w ziemie itd itp, ale ja jako totalny amator nie wiem kiedy jest idealnie bo nigdy mnie to nie interesowalem sie zadnymi roslinkami. mam doniczki 24x24 i ok 20wys. mozecie okreslic mniej wiecej w 'ml' ile roslinka potrzebuje wody dziennie w tym stadium rozwoju? czy lac szklanke czy pol, czy moze wiecej?? dodam ze mam miernik do wilgotnosci ziemi (metalowy badyl z wykresem u gory ;p). jest na nim skala od 1 do 8. moze powinienem utrzymywac roslinka wilgoc np na 5 ? z gory dzieki. jestem ciut zmachany takze wybaczcie ze z prostego pytania zrobilem taki wywod ;p pokoj

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mam takie pytanko odnośnie lampy HPS 150W albo 100W

chodzi mi o to jak bardzo się grzeje tzn np. czy lampa 100W grzeje się tak samo jak np. 3 świetlówki po 24W ?

Na pewno bardziej się grzeje HPS od tych 3 świetlówek, nawet ten 100W.

i czy lampa HPS ,,piszczy,, albo buczy? bo słyszałem że jest mały odgłos

z góry dzięki za odp :)

Zależy od rodzaju (i wieku) układu zapłonowego. Ja bym to określił bardziej, że 'charczy' :D. Niektóre systemy charczą na starcie, inne z kolei jak się przegrzewają. Różnie była, jednak nie zakłóca to raczej pracy całości :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich.

Posiadam box o szerokości 40cm, głębokości 38cm i wysokości 84cm, oświetlają go 3 świetlówki: 24w, 18w i 15w. Są tam 4 rośliny blueberry F2, dwie mają około 2,5 tygodnia a pozostałe tydzień. Temperatura utrzymuje się w granicach 22-25 stopni. Czy te warunki są dobre? A jak nie to co zmienić?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+