Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

nie wiedziałem gdzie to napisać, offtop to chyba najlepsze miejsce, planuję już przyszły jesienny in i nie mogę się zdecydować jaką odmianę,, chce koniecznie automata ale z jakimś sativkowym echem :D wybrałem dwie:

krótka piłka:

Co lepsze?

AK 47 Automatic czy Diesel Ryder Automatic

Wypowiadajcie się :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam pytanie koledzy, może wydać się banalne ale planuję dopiero pierwszego indoora.

Miejsce na boxa niezależne ode mnie, ale ciężkim nakładem pracy mogę to zmienić.

1,5m długość, 0,8m szerokość, 0,8m wysokość

1. Czy wysokość 80cm to nie za mało dla White Russian (wszakże jeszcze lampa + donice)?

2. Czy donica 10l to nie za ciasno dla White Russian?

Szukałem informacji w seedbankach i w zakończonych pamiętnikach, jednak informacje są nie precyzyjne i rozbieżne.

W planach lampa 250W + parę świetlówek kompaktowych

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

rusek normalny czy automatyczny?

80 cm mało biorac pod uwage ze odchodzi troche na doniczki, lampe i odstep miedzy lampa a szczytami.

10 l to dobra donica dla wiekszosci odmian. im wieksza tym wieksze planty rosna wiec uwazaj zeby sie zmiesciły :)

lepiej by było hps 400 bo box nie mały :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

rusek normalny :)

Box ma 2m długości rzeczywistej bo to stary piwniczny schron dla kartofli, jednak użyje trochę więcej niż połowę powierzchni.

Właściwie myślałem o hps400 ale prąd będę podbierał z klatki i tu leży haczyk. Nie wiem gdzie jest i czy w ogóle istnieje licznik klatkowy, a jeśli takowy jest to jak często ktoś go sprawdza. Powiedzmy, że do oświetlenia elewacji potrzebnych jest 1000W, a koszt miesięczny to 500zł. Jak ja się podłączę ze swoimi 3 groszami (hps 400, wentylatory 50W, świetlówki 50W) to koszt zużycia prądu skoczy o połowę.

Wtedy ktoś może drążyć, a rolnicy nie lubią jak się im drąży koło pola :D

Mam nadzieję, że ma ktoś z was takie piwniczne doświadczenia i się z nimi podzieli.

Dzięki lipas za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie przesadzaj z świetlówkami 1000w :shock: to ile chcesz roslin ? pozatym po poborze prądu dodatkowego 1000wat z klatki odrazu bedzie wiadomo że coś jest nie tak i będą węszyc i co gorsza jak znajdą :) a licznik na klatce jest normalnie u mnie dosc czest ktos tam grzebie w tej skrzynce zalezy ja u ciebie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja nie potrzebuje 1000W tylko napisałem, że do oświetlenia elewacji tyle potrzeba. Elewacja to klatka schodowa i zewnętrzne oświetleni budynku w tym wypadku, jest to blok mieszkalny. I w tym jest problem, czy jak się podepnę to będzie sru.

Chyba spróbuję stopniowo zwiększać zużycie prądu na klatce, zostawię włączoną żarówkę 100W non-stop a po miesiącu 200W i tak dalej. Ale administracja osiedlową może węszyć co im tak drogo oświetlenie na klatce wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+