Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

witam ponawiam swój post bo na tamten mi nikt nie odpowiedział może tym razem ktoś odpowie a więc zrobiłem box o wymiarach 80/40/100cm lampe mam 100 hps 2 wetylatory wciągające powietrze i 2 wyciągające problem mam z temperaturą box jest pod schodami gdzie jest temperatura 2 stopnie większa niż na dworze jak na dworze wczoraj było +5 stopni to w boksie przy włączonej lampie i wentylatorach ustawionych na 4,5v było 16 stopni i teraz nie wiem co mam zrobić bo boks będę potrzebował na początek kwietnia bo ma mi służyć głównie do przygotowania plantów na out nie wiem czy kupić nowy hps czy czekać aż temperatura na dwoże sie poprawi a może dokupić mam jekieś żarówki energio oszczędne prosze o rady

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nie mogę się pozbyć dwóch wentylatorów dlatego że na dwóch mam założone filtry z węgla aktywnego i po wyłączeniu jednego jeden by zbyt mało powietrza wypuszczał mógłbym jedynie jeden wlot powietrza zakryć czymś, a co do lampy to wolałbym dokupić żarówki energooszczendne ale nie wiem o jakiej mocy i ile. styropian niestety odpada bo był by widoczny a od środka box jest już pomalowany

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:elo: co do kamienia grzewczego to odpada bo musiałbym jeszcze dokupić termostat i by mnie to przedrorzyło a z tą grzałką do akwarium nie wypali bo by musiała być w wodzie z tego co pamiętam to nawet pisze to na grzałce, a co myślicie o tych żarówkach energooszczendnyh zdały by egzamin ile bym musiał ich mieś i jakie mocne, drążę temat tych żarówek bo czuje, że ten hps daje mi za mało lumenów może ktoś by mi to obliczył bo ja niestety nie umiem :oops:
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kometa,

Potrzebujesz 16.000 lumenów HPS 100W daje 10.500 lumenów dokup ze 4-5 świetlówek Philips 23W mają po 1500 lumenów, z drugiej strony radził bym opierdolić tego HPS'a i kupić HPS 150W + 1 świetlówka do tego... Wydasz przypuśćmy ze 60-70zł na świelówki i w sumie będzie ci żarło wiecej prądu (215W).. Pomyśl nad Większym HPS'em.. lepiej Ci się to opłaci...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+